Wpis z mikrobloga

@lewoprawo: Ile można wrzucać te same kłamstwo - przy nierealnych założeniach z dupy? 100 ludzi mających rożne miejsca docelowe oraz rożne miejsca startowe - by wykonać to w tym samy czasie liczba autobusów byłaby niewiele mniejsza niż samochodów przy jednoczesnym - znacznie większym koszcie środowiskowym - większe spalanie, dodatkowy potrzebny człowiek na planecie - kierowca (przecież niedawno widzieliśmy na wykopie ile to ton CO2) nie mówiąc już o kosztach eksploatacyjnych.
  • Odpowiedz
100 ludzi mających rożne miejsca docelowe oraz rożne miejsca startowe


@mechaniczny_pomidor: Oraz różne sprawy do załatwienia. Jest tam jedna ekipa malarska, kilku gości którzy jadą do kastoramy po coś do remontu, kilka par w wyprawie po meble do ikei, ktoś kto dotacza komodę sprzedaną na olxie.
  • Odpowiedz
  • 10
utrata wartości jako koszt? XDDDD Czyli jesli kupisz telefon za tysiac zł to tak naprawde kosztował Cie 1800 bo za 4 lata sprzedasz go za 200 zł?


@monarchista Nie za bardzo sobie radzimy z matematyką, hm?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lewoprawo: na początku myślałem, że chodzi o pogrzeb i te #!$%@? sie ludzi na całą drogę ale potem sie tak zastanawiam, czemu znikly samochody xd
a tak przy okazji #!$%@? te pogrzeby, blokują miasto i zadowoleni, na chodnik wypad kurła
  • Odpowiedz
Tak, dlatego komunikacji miejskiej nie tworzy się dla 100 osób, tylko dla 100 000 i wtedy dzięki skali wychodzą oszczędności czasu, miejsca i pieniędzy.


@memento_mori: To od jakiego poziomu wychodzą te oszczędności czasu, miejsca i pieniędzy ponieważ w 4 co do wielkości mieście w Polsce przez 10 lat pobytu nie zauważyłem nic z tych rzeczy.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: fajnie ale slucham muzyki takiej jakiej chce z głosników w samochodzie
mam temeprature w samochodzie jaką chce
pachnie w samochodzie
skręcam i zatrzymuje kiedy chce (nie odpalajac dzbany awaryjek)
wsiadam i jade o godzinie i porze ktorej sobie zechce
  • Odpowiedz
@gien: Powinny być przedziały premium takie z concierge. Odgrodzone hermetycznie. Fotele lotnicze rozkładane, lepsze materiały więcej przestrzeni wydajniejsza klima jakieś zapachy yankee candle ;)
  • Odpowiedz
W autobusie spotkalem mase starych bab sebixów i śmierdzących żuli opowiadających historie życia a u mnie w aucie nigdy
Do tego o ile nie trafi sie w godziny szczytu w duzym miescie to wygoda bez porównania w 30 min idzie objechać pół miasta
Do tego w aucie puszczasz sobie muzykę jaka lubisz ustawiasz temperaturę jaka chcesz cisniesz gaz i jedziesz gdzie chcesz a nie dostosowujesz sie do smierdzacych busów
  • Odpowiedz