Wpis z mikrobloga

@Opryskus69: W moim przypadku do centrum również podróżuję komunikacją bo szkoda mi czasu na parkowanie i użeranie się w ruchu ulicznym, ale pod pracą mam gigantyczny parking a większość drogi to trasa szybkiego ruchu. Zimą wychodzę z firmy wsiadam do nagrzanego już auta i za 10min jestem w garażu, w lecie to samo tylko w klimie, nigdzie nie łażę, nie marznę, nie moknę, nie użeram się z menelstwem i sebixami
  • Odpowiedz
MPK nie oplaca się, np w takim krakuwku 20min to koszt 3,40, chce przejechac 5 km, spalanie w aucie 10l/100km daje 0,5l czyli jakies 2,60.


@Chrzonszcz: wut? Źle liczysz. Skoro bierzesz pod uwagę kupno biletu jednorazowego MPK, to do kosztu spalonego paliwa, który podałeś, musisz doliczyć koszt zakupu auta, jego ubezpieczenia, przeglądu i parkowania - czyli wyjdzie jakieś sto tysięcy złotych za pięć kilometrów. ( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
W zeszłym tygodniu zaliczyłem :

1x kolesia skrajnie agresywnego patusa

2x Gadatliwych ćpunów

1x Świra

2x Meneli

5x skrajny tłok
  • Odpowiedz
Źle liczysz


@znmd: skoro mam być taki skrupulatny, dodam do kosztów podróży MPK:
- czas stracony na przystankach w oczekiwaniu na spóźniony pojazd
- koszty na leczenie chorób zakaźnych nabytych w publicznym miejscu
- koszty ubezpieczenia związane z
  • Odpowiedz
@Pan_dziwny: ciekawe, że "najciekawszą" jest Stare Miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skoro mam być taki skrupulatny, dodam do kosztów podróży MPK:

- czas stracony na przystankach w oczekiwaniu na spóźniony pojazd


@Chrzonszcz: to dodaj koszt czekania, aż sąsiad, który cię zastawił, raczy zebrać dupę i przestawić auto, albo wymiany opony przebitej na potłuczonej butelce rzuconej przez osiedlowych meneli
  • Odpowiedz
@lewoprawo: ciekawe czy wszyscy w autach jadą w tym samym kierunku xD lol grafika, która nie #!$%@? nie ma odwzorowania w życiu. Baa mógłbym tyle samo osób ustawić po lewej i prawej i powiedzieć, że auta są na full ludźmi upchani xD
  • Odpowiedz
@gien: I żeby jeździł gdzie chcesz od drzwi do drzwi a nie z przystanku jeszcze 20 minut z buta


@efceka: W wielu miejscach też nie zaparkujesz od drzwi do drzwi szczególnie że w miastach jest coraz większy problem z parkingami.
  • Odpowiedz
ciekawe czy wszyscy w autach jadą w tym samym kierunku xD


@MrTukan: w miastach tak to wygląda - zdecydowana większość kierowców jedzie z osiedli peryferyjnych do centrum, ewentualnie z wiosek wokół dużego miasta do centrum aglomeracji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie możesz na cały świat patrzeć przez pryzmat swojej wioski, gdzie ciotka pracuje w urzędzie gminy, stryj w skupie bydła po drugiej stronie powiatu, ich syn
  • Odpowiedz
Fajne, ale trzeba by rozwiązać problem kieszonkowców, brudasów, meneli i ćpunów.


@gien: no ale komunikacja zbiorowa jest idealnym tego rozwiązaniem! Na jeden autobus wystarczy ze 2 kieszonkowców, kilku meneli i jeden brudny ćpun. Ewentualnie funkcje te można łączyć.
A na auta indywidualne? Miejsc w aucie zabraknie, by wszystkie te funkcje obsadzić!
  • Odpowiedz