Wpis z mikrobloga

@drGreen: amierc jest naturalnym cyklem zycia to prawda

Ale smierc przez zabicie juz nie. W dodatku moglbym soe zalozyc ze wiekszosc ludzi gdyby musiala sama zabijac dla pokarmu, zrezygnowalaby z miesa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CacyIsBack: sa dowody na to, że nasze mózgi się powiększyły sie dzięki spożyciu większej ilości tluszczy nasyconych, które to spozywalismy w większych ilościach po tym jak nauczyliśmy się kontrolować ogień.

Wszystkie kultury na całym świecie jedzą mięso, wyjątkiem jest odlam w Indiach, co gorsze ludzie Ci wcale zdrowi nie są.
wlasnie jest tak ze wielu uzytkownikow sajko rozumie szacunek do zycia i dlatego rezygnują


@CacyIsBack: to niech rezygnują też z jedzenia ryb czy jaj oraz przede wszystkim roślin. ba, wody też niech nie piją, bo w niej znajduje się wiele malutkich organizmów. jeśli tak nie postępują, to zwykła hipokryzja i typowe gadanie "oświeconych", którzy tak naprawdę nic nie rozumieją.
@CacyIsBack Ja jem, ale #!$%@? wie co mi kiedyś strzeli do głowy. Już raz przez miesiąc nie jadłem na próbę i w sumie na luzie dałem radę. Chociaż generalnie lubię i póki co nie zamierzam z tego rezygnować.
@oligopol: w tym wszystkim chodzi o to, ze kupujemy mieso jako gotowy produkt w ladnym opakowaniu, za ktorym kryje sie niewola, cierpienie i bezdusznosc konsumencka oraz jakies ogolne przekonanie, ze ludzie mają do tego wszystkiego prawo

#weganizm