Wpis z mikrobloga

@nini: A ja nie rozumiem oburzenia, człowiek ma prawo czegoś nie chcieć i czuć się jakby w związku brakowało zaufania i rozmowy kiedy druga osoba sama podejmuje decyzję o intercyzie
  • Odpowiedz
@ripleyx: dupa cicho, chce go wyruchać na hajs na bank skoro jej to przeszkadza albo chce wydawać jego szmal bez pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nini: kiedyś to bym nawet nie pomyślał o intercyzie, jarało mnie to, że można by dzielić konto i wszystko co się ma z kobietą i ufać jej bezgranicznie ale ostatni związek mnie nauczył, że kobieta potrafi wielką miłość zamienić na nienawiść w ciągu kilku dni i tak jak cierpienia mi to nie oszczędziło tak może dzięki tej lekcji w przyszłości nie stracę pieniędzy.
  • Odpowiedz
@mjkkl: To on tutaj postrzega swoją przyszłą żonę jako kogoś kto leci tylko na pieniądze skoro z góry zakłada, że musi się przed tym zabezpieczać (o ile w ogóle można o czymś takim mówić kiedy nikt z nich nie ma majątku s różnica to pewnie kilka tysięcy w zarobkach)
@zeusAmadeusz nie krytykuję intercyz tylko jeśli mają uzasadnione powody a z tych screenów tego nie wiadomo
  • Odpowiedz
@nini: Ale tak bym nawinął baita swojej siostrze mężatce, o tym jak to żenienie się bez intercyzy jest debilizmem i jestem ciekaw jej reakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz