Wpis z mikrobloga

są jakieś przyjemne idle gierki na androida? (,) bardzo rzadko w coś się wciągam na telefonie, ale ostatnio mam tak dużo wolnego czasu, że muszę się w coś wciągnąć
jak mówiłem, najbardziej lubię idle gierki, ale nie jakieś #!$%@? kopalnie czy zwykłe zbieranie pinionszków, ale takie rozbudowane, z jakimiś gnojkami do ulepszania co się #!$%@?ą PvE i PvP, bardzo długo kiedyś grałem w Idle Heroes i mi się bardzo podobała gierka, ale jednak po pół roku i ona mi się znudziła
#android #gry #grymobilne #gryandroid
  • 5
@ale_prostak Ogółem ciężko znaleźć perełki w Idle bo większość nastawiona jest na zwykły grind i chyba Idle Heroes to najfajniejsza opcja na jaką mogłeś trafić ale od siebie mógłbym polecić Idle Apocalypse. Nie ma PvP ale wymaga kombinowania z surowcami. A jak masz dużo czasu to tak odbijając od Idle to polecam Hearthstone albo Stranger Things The Game
@Sllayer59: no właśnie Idle Heroes było strasznie przyjemne i rozbudowane, no ale po tylu miesiącach jednak miałem dość codziennego wbijania xD w Hearthstone grałem od alfy i już kilka lat temu mi się przejadł jak zaczęli #!$%@?ć co chwile byle dodatek czy przygodę, sprawdzę to Idle Apocalypse, dzięki za propozycję!
@ale_prostak Z Hearthstone mam podobnie, było fajnie póki nie zrobili z tego maszynki do robienia kasy, nie gram jakoś od KFT. Przejrzałem jeszcze na szybko swoją bibliotekę na sklepie play i mogę dodać do polecanych Clicker Heroes i Adventure Capitalist. Szczególnie Clicker Heroes jest dość ciekawe