Wpis z mikrobloga

@vrsf: To troche tak, jakby cala grupa znajomych przeprowadzila sie bez zapowiedzi na drugi koniec swiata. Przezylem cos takiego pare razy, przerabana sprawa. Dzisiaj masz znajomych, jutro nie masz nikogo i musisz szukac od nowa. Nie polecam nikomu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LaylaTichy: ja w 2013 jakoś straciłem hasło do steama bo miałem ultra głupie i nawet maila nie pamiętam do dziś. Także wydaje mi się że wielu za młodu narobiło kont do których nie pamiętają hasła lub maila i temu takie konta przepadają. Na jedno z 2008 roku udało mi się ostatnio zalogować ale wszyscy znajomi nieaktywni od 5 lat :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Booty_Gurl: lata 2004-2013 (mniej więcej). Cała scena q3 nagle padła. Klany, znajomi, mecze. Z niektórymi był kontakt jeszcze przez chwilę, ale większość nagle się zapadła pod ziemie. Większej tragedii e-sportu nigdy na własne oczy nie widziałem :(

@vrsf: w Enemy Territory to samo: 2009 - najlepsze skillowo turnieje every, 2011 - najlepszy turniej LAN jaki oglądałem ever, 2013 - połowa społeczności niemal znika, >2016 - przelatujący krzaczek z westernu