Wpis z mikrobloga

@biedroncia: tępa dzida z madki xD gdyby mi ktoś siła wciskał nie swoje dziecko, gdy mam tylko 8 dni wolnych tylko dla mnie, a więc musiałabym 4 dni z tych 8 siedzieć w hotelu i nie uświadczyć życia, to po prostu zostawiła bym dzieciora zamkniętego na klucz w pokoju i poszła na basen. Jak wypadnie z okna i się zabije to bym powiedziała że to nie moje dziecko, że ja nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@biedroncia: To musi być zarzutka bo byś się nie pytała.

No ale skoro już to padło to odwołać wakacje, lecieć samemu gdzie się chce i powiedzieć jej żeby #!$%@?ła, bo nie tylko nie masz zamiaru się opiekować gówniakiem, ale nie masz zamiaru być świadkiem cyrku w knajpie jak gówniak będzie robił syf, czekać aż się wygramolą z tym pasożytem z pokoju rano i kończyć zwiedzanie po godzinie bo gówniak zmęczony.

Zasadniczo
  • Odpowiedz
@biedroncia Mirabela, na Boga (o ile jesteś wierząca), nie daj się wkręcić w tą wycieczkę. Nie i #!$%@?, albo nie tylko ty ale też inni będą źli (°°
  • Odpowiedz
TRZYMAJ SIE MIRABELKO, OLEJ TĄ KARYNE!
Odwołaj wyjazd, bo będą podrzucać wam kaszojada przy każdej okazji i będziesz robić za niankę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@biedroncia Półtora roku to chyba najgorszy okres jeśli chodzi o opiekę nad berbeciem. Cały czas trzeba biegać za dzieckiem i pilnować. Nie odpoczniesz, nawet jeśli nie będziesz poświęcać mu żadnej uwagi.
  • Odpowiedz
@biedroncia: Fajne jest jak argumentuje "mój niebieski też się na to nie zgadza" :D

Kiedy my dobrze wiemy co jej niebieski dokładnie powiedział jak go poinformała o pomyśle kuzynki :D
  • Odpowiedz
@biedroncia za dużo się tłumaczysz, napisałaś bardzo kulturalnie że chcesz wypocząć i nie chcesz zajmować się dzieckiem i na tym powinnas skończyć. A widać że ta osoba jest lekko toksyczna, nie szanuje twojej odmowy i będzie próbowała wykorzystać twoją wrażliwą stronę, dlatego nie dawaj się.
  • Odpowiedz