Wpis z mikrobloga

Autorce tego wątku udało się zmienić kierunek. Powie kuzynce na ostatnią chwilę. A wątek jest usunięty, bo bała się, że kuzynka na niego trafi. Założy nowy pod koniec miesiąca.
  • Odpowiedz
@biedroncia: Powiem Ci coś, z własnego doświadczenia, bo przerabiałam to 3lata temu. Nie zgadzaj sìę w żadnym przypadku na coś takiego, a jeśli jeszcze mozesz w ogóle odwołaj wspólny wyjazd. Tyłek, u całej rodziny jak tylko sięgnie telefonem i plotkami, masz juz w tym momencie bardzo dokładnie załatwiony, to po pierwsze. A po drugie, na co 2 nocy się nie skończy. Restauracje, przejazdy, i wszystkie atrakcje na miejscu będą podyktowane
  • Odpowiedz
@biedroncia współczuję takiej rodziny, dlatego co roku dla świętego spokoju jadę z swoją rodziną, bez żadnych kuzynek sióstr itd. na wakacje, nie interesuje mnie nic.. dziewczyn nie muszę pilnować bo mają naście lat, same potrafią się sobą zająć. Jak bym już miał jechać z kimś kto ma małe dziecko to wolałbym sam, albo zostać w domu.
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: Wiem, że stary temat, ale później był kolejny wątek tej dziewczyny. Pisała, że jest wściekła bo screeny wylądowały gdzie tylko się da. Latały po całym necie xD Ogólnie lament, że kuzynka się dowie itp. Autorka wykupiła wakacje zupełnie w innym miejscu i tylko się modliła, żeby tamci się nie skapowali, tylko przyjechali na lotnisko w dzień wylotu i pojechali ze swoim kasztanem sami xDDDDD
  • Odpowiedz