Wpis z mikrobloga

@kaitek666: “”Temat tak żałosny, że nie chce byc kojarzona z wątkiem. Jakieś 3 miesiące temu kuzynka (24lata) z mężem (35lat) zapytali czy mogą lecieć z nami w to samo miejsce na wakacje. Ok, nigdy nie byli i chcą lecieć z kimś kto był by się czuć pewniej - spoko. Z kuzynka miałam dawniej dobre relacje, jestem tylko 3 lata starsza od niej. Kuzynka ledwo co poznała męża to zaraz wpadła, szybki
@biedroncia gdyby byli służbą kuzynki to ma prawo decydować w jakie dni będą bawili dziecko jako etatowi opiekunowie. Jak można być tak bezczelnym - biorę dziecko i będziemy się wymieniać bo ja tak chcę bo tak sobie postanowiłam. A potem to kryptosłówka manipulacji - egoiści bo chcą podczas własnego urlopu wypocząć i jako dorośli ludzie podejmują autorytatywne decyzje niewymagające konsultacji z nikim. Umęczona matka, no siedź w pokoju bo ja tak chcę.
emat tak żałosny, że nie chce byc kojarzona z wątkiem. Jakieś 3 miesiące temu kuzynka (24lata) z mężem (35lat) zapytali c


@biedroncia: a podaj temat do tego posta bo #!$%@? tamta strona jakaś upośledzona, wyszukuje w google, ale daje mnie do forum, zamiast do tego tematu/posta xD
  • 417
@biedroncia tak właśnie, egoiści, się bombelkiem słodkim nie chcą zajmować za darmo na wczasach, tfu!

Jakby się dało to na miejscu opki bym zrezygnowała z wczasów i pojechała gdzieś sama z niebieskim. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie być wplątanym w opiekę nad nie swoim dzieckiem na długo wyczekiwanych wczasach za pewnie grube hajsiwo (°° Jaka trzeba być amebą żeby wpaść na taki