Wpis z mikrobloga

Gadka mojego starego. Kurłą to młode pokolenie takie niezaradne, do niczego się nie nadają, nic nie potrafią. Nie to co my kurła, wszystko sami sobie potrafiliśmy zrobić, naprawić bez żadnego problemu. Ci młodzi nic nie potrafią. I mówi to człowiek który:
- nie potrafi obsłużyć komputera i telefonu
- nigdy nie korzystał z internetu
- nie potrafi zrobić przelewu
- jak ma pierwszy raz jechać w jakieś nowe miejsce to panikuje (nie potrafi obsłużyć nawigacji)
- zawsze jak musi coś załatwić w jakiejś instytucji, to jedzie z moją matką
Serio jak słyszę to #!$%@? januszów na temat młodego pokolenia, to się zastanawiam o co im chodzi? Przecież oni w swoim mniemaniu są nadzwyczajną kastą XD Mają kompleksy i próbują sobie coś zrekompensować? I zawsze jak mój stary tak gada, to pytam go kto to młode pokolenie tak wychował. I wtedy jest cisza ( ͡º ͜ʖ͡º)

#janusze #nosaczsundajski #rodzice #zalesie
Pobierz imajoke - Gadka mojego starego. Kurłą to młode pokolenie takie niezaradne, do niczego...
źródło: comment_W8RXD2tQ7NOmYs1l0hLJ3ynlvBp2Bwbm.jpg
  • 74
@Jestembogaty może faktycznie coś w tym jest, ale z takiego domu pochodzę i tego nie zmienię. Uważam, że moja matula pod tym względem ma super, że ma męża majsterkowicza i kupę zaoszczędzonej kasy ¯_(ツ)_/¯
pytam go kto to młode pokolenie tak wychował.


@imajoke: Jak to kto? Internet! Siedzi taki gówniak jeden z drugim z nosem przy szybce i świata wokół nie widzi. Fejsbuki, instagramy i grom wie co jeszcze, sam nie nadążam. Potem jeszcze szczyl jakieś pretensje ma, że coś przegapił! A słuchać dobrych rad nie chce, bo jego internetowe guru zazwyczaj wie lepiej.
Za to ZAWSZE gówniak doskonale wie, gdzie z pretensjami, albo po
Ta, miliony tutoriali, a 90% boi się dotknąć czegokolwiek - mieszkałem z kilkunastoma różnymi osobami w ciągu studiów i zapomnij - cokolwiek trzeba było zrobić - gniazdko przykręcić, kolanko zmienić, uszczelki jakieś powymieniać, drzwiczki szafek wyregulować i podobnej skali rzeczy - panika i dzwonienie do właścicieli żeby hydraulika na wymianę kolanka zamawiał.


@Rachey: dlatego prawdziwa szkoła życia to mieszkanie z rodzicami. Do każdej usterki nie przychodzi pan z administracji i jak