Wpis z mikrobloga

  • 689
Mój #niebieskiepaski wypił dzisiaj o jedno piwo za dużo, ale poszedł grzecznie do wyra. Zaczął marudzić że głodny więc zrobiłam mu kanapki i podałam do łóżka. Wiem że po pijaku w kuchni jeszcze by sobie coś zrobił. Powiedział że żadna z jego byłych nigdy tak nie zrobiłs i że musi się ze mną przez to ożenić. Dobrze że nagrałam na tel jego słowa ;) Teraz czekam na pierścionek
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
@elsaha w porządku, chociaż poprzednie wypowiedzi już pokazały Twój stosunek do moich porad xD Chciałem tylko zwrócić uwagę na granicę akceptacji pewnych nawyków, które mogą małymi krokami narastać. Możliwe, że nigdy nie będzie w Twoim związku tego problemu, czego Ci z całego serca szczerze życzę. Jednak warto nad tym czuwać bo szkoda samemu sobie zgotować piekło.
  • Odpowiedz
@Wolowinka rozumiem, że Ci co się mnie czepiają lubią sobie wypić ( ͡ ͜ʖ ͡) spokojnie, ja niczego nie zmienię w pojedynkę, po co tak reagujecie jakbym Wam coś odebrał xDDD a może obnażam pewne cechy ochlejusów to już inna sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@goodguy OP powiedział o jednej sytuacji, a nie że co tydzień tak się dzieje. Nie wiem, u mnie jest to samo, moja różowa za dużo wypije to po nią przyjade, nakarmię, rano skoczę po coś na ból głowy itd. no i w drugą stronę to tak samo działa. Nie wiem czy byłeś kiedykolwiek w jakimś związku, ale jeśli dwojga ludzi się kocha to tak to wygląda, szczególnie jeśli jest się młodym.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@goodguy: masz jakiś kompleks "ostatniego słowa" czy co xD #!$%@? nigdzie nie jest napisane że gość ma problem, wpis jest zupełnie o czymś innym a ty się wymadrzasz xD
  • Odpowiedz
@goodguy: obnażasz to co najwyżej się w kibelku ( ͡° ͜ʖ ͡°) zareagowałeś na posta OPki jak jakiś partner alkoholiczki który przez ostatnią dekadę był ofiarą jej pijackiego prześladowania i teraz wszędzie widzi alkoholizm a alkohol i najebka to najgorsze zło xD
  • Odpowiedz
Przez rodzicow jestem tzw. wspoluzalezniona


@elsaha: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz