Wpis z mikrobloga

  • 689
Mój #niebieskiepaski wypił dzisiaj o jedno p--o za dużo, ale poszedł grzecznie do wyra. Zaczął marudzić że głodny więc zrobiłam mu kanapki i podałam do łóżka. Wiem że po pijaku w kuchni jeszcze by sobie coś zrobił. Powiedział że żadna z jego byłych nigdy tak nie zrobiłs i że musi się ze mną przez to ożenić. Dobrze że nagrałam na tel jego słowa ;) Teraz czekam na pierścionek
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@goodguy: kto nie widział jak się rodzi alkoholizm ten nie zrozumie xD od jednego piwka za dużo się zaczyna, widziałem już nie jedną osobę, nawet w młodym wieku, jak zaczynała pić i teraz chodzą na mytingi albo i nie xD
  • Odpowiedz
@elsaha: nigdy nie zrozumiem komplementowania przez pryzmat byłych. xD
Przecież to oczywiste, że kolejna partnera jest lepsza od byłej, z gorsza przecież by się nikt nie wiązał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@elsaha: Ale widzę wysryw rycerzyków i spermiarstwa tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pije nałogowo, czy raczej jakieś imprezy/święta tylko?
Mi niestety trafiło się, że piję na urodzinach tylko, bo nawet imprezy to u mnie minimalna ilość alkoholu.
Na urodzinach sobie pozwalam, do stanu, jak widzę, że za chwilę będę krzywo stał, potem koniec a i tak moja już była, robiła afery o to.
A piłem raz
  • Odpowiedz
@mem1000: bo dała jeśc facetowi, który raz się napił?
Nie widzę w tekście słowa, że to był kolejny raz z / znów / ponownie ani żadnego słowa, sugerującego, że sytuacja jest kolejną z kilku.

Tylko, że jest to jednorazowa akcja.
  • Odpowiedz
@prnppp: dokładnie o tym samym pomyslalem. Cipeusze wydały wyrok. Oni piją tylko leszki 0% bo z xanaxem nie wolno mieszać. A wiadomo, bez benzo nie wyjdą do ludzi, bo by sie zesrali ze strachu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@elsaha: Po prostu kolega @goodguy i wszyscy go plusujący, jak większość Polaków potrzebuje homonta założonego na ryj. Inaczej dąży do samozniszczenia. W związku z tym wydaje mu się, że wszyscy tacy są.
Idealny materiał na wytresowanego męża.
  • Odpowiedz
@elsaha: Mój jak sobie wypije to też składa mi takie obietnice albo robi wyznania miłosne podchodzące pod poematy XD Ale nie powiem, kochane to. Upicie się raz na jakiś czas to nie patologia, ja odprowadzam czasami mojego do łóżka a on mnie ( ʖ̯)
  • Odpowiedz