Wpis z mikrobloga

  • 689
Mój #niebieskiepaski wypił dzisiaj o jedno p--o za dużo, ale poszedł grzecznie do wyra. Zaczął marudzić że głodny więc zrobiłam mu kanapki i podałam do łóżka. Wiem że po pijaku w kuchni jeszcze by sobie coś zrobił. Powiedział że żadna z jego byłych nigdy tak nie zrobiłs i że musi się ze mną przez to ożenić. Dobrze że nagrałam na tel jego słowa ;) Teraz czekam na pierścionek
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dla mnie to trochę przykre, kiedy chłopak mówi o zaręczynach wyłącznie po pijaku. No chyba że już wcześniej poruszaliście ten temat w normalnych okolicznościach


@kary_nalesniczek: nie zauważyłaś że my mamy ogólnie problemy z okazywaniem czułości i różnymi miłosnymi wyznaniami? To że nie mówimy tak często np "kocham" to dlatego że dla nas takie słowo dużo znaczy i łączy się z pewnym zobowiązaniem. My wolimy okazywać takie tego typu sprawy poprzez
  • Odpowiedz
@elsaha: pewnie dwójka jakichś brzydali. Piękni ludzie w środku tygodnia to piją smoothie i idą na trening, a wieczorem się seksują w modernistycznie urządonej sypialni z wielkim lustrem w apartamentowcu oddanym do użytku w 2018 roku, a nie wracają n------i do domu i śmierdzący w---------ą się z paszą do łóżka. hrrr tfu! na plebs śmierdzący 3-4/10 bede rzigoł
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wija Na trzeźwo też powiedział o ślubie. Zaproponował że może by tak za rok. Ja jednak wolę za dwa lata. Mieszkam w uk, więc pojawia się problem z zaproszeniem rodziny i noclegiem dla nich. Dobrze że to tylko siedem osób maksymalnie ;) Po pięciu latach razem chyba wreszcie zasłużyłam na pierścionek ;)
  • Odpowiedz