Wpis z mikrobloga

@Yuutsu podaj mi przykłady oficjalnego stosunku kościoła gdzie wysmiewa lgbt. Żaden ksiądz na mszy nie mówi "hehe lgbt pedauki". Ostrzegają o grzechu, bo takie zaburzenia są grzechem wg nauk kościoła. Oprócz pojedynczych przypadków mówisz? Zobacz na tag bekazkatoli. Najwięcej wysmiewajaxych i obrażających ma właśnie tęczę w awatarze. Lgbt toczy wojnę której nie wygra. Nazywasz ludzi zwierzętami, nie dziw się jak ktoś to obróci. Kościół nie podziękował kibolom. W ogóle nie wiem czy
@gdyzgasnieswiatlo: mocny obrazek, duzy bol dupy potrafi wywołać. Najgorsze jest to, że tak garstka ludzi wspierana przez lewice opanowała media. Wszedzie jest o tym głosno, to niepotrzebne. Lewica nie ma szans na wygraną w wyborach, Lgbt nie mają szans na równe prawa. Przez ich działalność jest jedynie niepotrzebnie głośno, pomijane są ważniejsze rzeczy, które sie teraz dzieją. Nie napawa też optymizem fakt, że jest to jednak dosyć osobliwa i agresywna grupa.
@gdyzgasnieswiatlo: Po prostu miałem nadzieje że zorientujesz się że #!$%@? bzdury i się poprawisz. Nie da się umniejszyć czegoś co już nie istnieje. Jeśli naprawdę twierdzisz że nie widziałeś nigdy żadnego ataku lgbt ze strony kościoła to chyba żyjemy w innych światach albo bardzo wybiurczo przeglądasz internet. Niesamowite, istnieje jeden tag gdzie kilka osób naśmiewa się z kościoła, naprawdę uważasz że użytkownicy tego tagu są reprezentatywną próbką statystyczną na podstawie której
1. Lata nękania i szykan ze strony kościoła wobec osób lgbt, ktoś ma tego dosyć i robi to samo w drugą stronę, katole i prawaki - zdziwionypikachu.jpg


@Yuutsu: No chyba żartujesz, jeśli uważasz, że to merytoryczny argument. Podobny jak "ale za PO to..." te prowokacje są infantylne i szkodliwe, nie można ich racjonalnie wytłumaczyć.
@Yuutsu: no i przez takie #!$%@? nigdy osoby Twojego pokroju nie będą szanowne.

1. Bo ksiądz Cię obraził to musisz wszystkich katoli obrazić. Wiesz co, jestem osoba wierząca, aczkolwiek osoby homoseksualne wspieram całym sercem. Ale #!$%@?, musisz mi #!$%@? bo on i tak robią. I tak się kręci karuzela #!$%@?.

2.husaria to #!$%@?, ale ostatnio raz za razem są sytuacje gdzie ktoś szkaluje wazne dla innych symbole.

3. Nie sprowadzaj wszystkich