Wpis z mikrobloga

Już 4 lata mijają od niezapomnianego kryzysu uchodźczego 2015. Z tej okazji chciałbym sprawdzić, czy apokaliptyczne przepowiednie zniszczenia cywilizacji europejskiej się sprawdziły.
Czy Niemcy i Francja zbankrutowały od wydatków na socjal? Nie.
Czy powstały strefy no-go? Nie.
Czy wybuchły wojny domowe? Nie.
Czy islam przejął kontrolę nad Europą? Nie.
Czy kobiety utraciły swoje prawa? Nie.
Czy wróciły egzotyczne choroby? Nie.
Czy ludzie uciekają ze zgniłego Zachodu do pięknej Polski? Nie.
Podsumowując, czy Niemcy/Szwecja/Francja upadły? Nie.
Ale czy PiS doszło do władzy? Doszło.
Czy Le Pen i AfD zbudowały sobie poparcie? Zbudowały.
Moje gratulacje, wykopki, zarówno z #neuropa, jak i #4konserwy. Przepiękne urojone zagrożenie stworzyliście. Kaczyński jest z was dumny. Wynieśliście do władzy na fali swojego antyuchodźczego #!$%@? najgorszy polski rząd od 1989 i pomogliście zaistnieć w polityce najgorszym możliwym opcjom dla Polaków w imię urojonego zagrożenia, byle by tylko nie wpuscić do Polski marnych 7k uchodźców. Nie mogę się doczekać, kiedy ktoś tak potraktuje Polaków. Wtedy to będą płacze i ryki o zdradzie i antypoloniźmie, ale kiedy robiliście to samo, to była to słuszna obrona przed najazdem emigrantów, genetycznie zaprogramowanych na zniszczenie Wielkiej Bolzgi. Nawet mi was #!$%@? nie żal. #polityka #uchodzcy #migranci #brkazprawakow #bekazpodludzi #europa #islam
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Viskandar:
Czy Niemcy i Francja zbankrutowały od wydatków na socjal? Nie.
Niemcy nie ale czy Francja?
Czy powstały strefy no-go? Nie.
Gdzie nie powstały?

Czy wybuchły wojny domowe? Nie.
Nie

Czy islam przejął kontrolę nad Europą? Nie.
Ale walczy

Czy kobiety utraciły swoje prawa? Nie.
Ale w UK kwasem po twarzy można dostać

Czy wróciły egzotyczne choroby? Nie.
A co z kila?

Czy ludzie uciekają ze zgniłego Zachodu do pięknej Polski?
@Sl_w_k_1: Kiła wróciła, bo ludzie ruchają się vez zabezpieczenia z nieznajomymi na masowa skalę. A walczy nie islam, a Arabia Saudyjska. Jeśli chcemy się pozbyć tego problemu musimy ich izolować, a nie nie przyjmować uchodźców.
@Koloses: Polityka Francji pokazuje, że mogło być pięknie, ale zostawiono ich samym sobie i stoczyli się w biedę jak popegieerowskie wsie. Gdyby się nimi zajęto, to różniliby się najwyżej kolorem skóry.