Wpis z mikrobloga

Na pewno AVGO bym sobie odpuścił. Ja jestem w ZKS i jest dość normalnie, a przy okazji ze stołecznych klubów najtaniej. Ponoć Braterstwo jest tańsze
@TruInformatyk: ziomeczku masz wszystko w Warszawie, szkolenie, zawody raz w miesicu, kursy dodatkowe, wycieczki do FB Radom. Już pal sześć że cenowo nie ma podjazdu nikt do Braterstwa. Organizacja tego klub to jest pieprzony majstersztyk, prezes robi fest robotę. W Warszawie mamy też aktywną grupę lokalną, 2-3 razy w tygodniu wspólne strzelanie, zakupu grupowe amunicji (taniej). Ogólnie na mikro jest od groma członków braterstwa łącznie z prezesem
Na pewno AVGO bym sobie odpuścił.


@greedo: Standardowo zapytam - a dlaczego? Najlepsza strzelnica 25 metrowa pod względem infrastruktury, mnóstwo zawodów, do późna otwarci. Tanio nie jest, ale nie odstają jakoś straszliwie od konkurencji (są droższe strzelnice).
@greedo Ciekawe, ja mam zgoła inne odczucia, zawsze miło i bez spiny.

8 torów to nie jest szał, ale nie ma problemu z rezerwacją na wieczór jeśli dzwonię rano. W poniedziałki i piątki członkowie Iglicy płacą 20 zł za godzinę (z własną bronią). Nie wydaje się to wygórowaną ceną za oś z tarczociągami i dobrze działającą wentylacją (właśnie z FSO wyszedłem i czuję się jak wtedy kiedy paliłem paczkę fajek dziennie).
Na pewno AVGO bym sobie odpuścił. Ja jestem w ZKS i jest dość normalnie, a przy okazji ze stołecznych klubów najtaniej. Ponoć Braterstwo jest tańsze


@greedo: Czemu agvo jest złe?? Akurat jestem tam w klubie od 2 lat i jestem zadowolony - w poniedziałki i piątki dzień klubowy - 20 zł na godzinę za tor z własna bronią to dobra cena, zawody co pare dni