Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, tu AurenaZPolski.

Jako, że we wczorajszej aferze discordowo-neuropowej padł mimochodem mój nick to muszę się odnieść do paru spraw.

1) @Brzytwa_Ockhama wczoraj zapostowal skrin gdzie pisałem o tym. że jestem agentem neuropy. Tak, ten skrin to prawda. Pisałem to do @L3stko, chodziło o powkurzanie helsantonio montesa, który tak jak ja dostał bana. Nie spodziewałem się, że lastko łyknie moj bajt ale łyknął i to elegancko. W tym łykaniu przodowali też inni (jak wspomniany brzytwa czy @Nedkely). Zaprzyjaźniłem się z paroma neuropkami ale to nie czyni mnie neuropkiem. AurenaZPolski to było moje pierwsze i być może nie ostatnie konto na tym portalu.

2) Jak widzicie, Neuropa ma swój serwer ale nie wiemy czy tam się zwołują do zakopów. Natomiast ja mogę poświadczyć, że istnieje serwer "Prawdziwy wykop" zarządzany przez Brzytwę (serwer na którym siedzą czołowe konserwy tagu) gdzie Brzytwa i inni (w tym niestety też ja) zwołują się do wykopywania i zakopywania znalezisk. Miałem o tym nie pisać, ale trzeba było mnie nie wyrzucać z serwera i nie atakować mnie wczoraj. @teka82 mnie rekrutował do serwera.

3) W czasie tej afery ostatniej kręcił się gdzieś tutaj @Poro6niec ze swoimi pokręconymi teoriami. Jedno jest pewne, że to nasz kolega stał za całym pomysłem discorda konfederacyjnego i to on w porozumieniu z neuropkami nas wszystkich wrabiał (na co są skriny).

4) Afera otworzyła mi oczy na rzeczywistość. Wcześniej myślałem w sposób czarno-biały (dobra konserwa, zły neuropek) ale po aferze z discordem konfederacji jedynie @k1fl0w oraz @Maliszak wyciągnęli do mnie pomocną dłoń (za co im serdecznie dziękuję) podczas gdy konserwy mi nie pomogły a nawet powyrzucały z serwera by pozbyć się kłopotu. Można być przyzwoitym neuropkiem i podłą konserwą. Lepszy 1 Maliszak niż 1000 brzytew. Dlatego Panowie trzymajcie się, bo przez ten tydzień będzie się na Was wylewała tona hejtu i g*wna ale po tygodniu zapomną.

5) Dalej mam konserwatywne poglądy, ale mam dość i wykopowej konserwy i wykopowej neuropy.

To tyle, na razie i trzymajcie się.

#4konserwy #neuropa #polityka #afera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4lord: a ja sram na jakiś prosteprzecinki.peel
mnie wychowała ulica i to z niej czerpie nauki
znalazł się wykształciuch, omnibus spod...no już nie będę pisał spod czego (nie jestem prymitywem)
ciamkaj gruszki
  • Odpowiedz
WalecznaKochanka: Najpierw przyznajesz się do pisania fejków i wkręcania użyszkodników wypoku.
A potem piszesz samą najprawdziwszą prawdę, jak to Brzytew z Teką wciągnęli Cię na jakiś prawacki serwer do manipulowania głosami.
I to nie jest fejk ani wkręcanie.
Seems legit.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz