Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 703
Dosłownie 2 dni temu skończyłem 26 lat. Dzisiaj kierownik przychodzi do młodego, którego wszystkiego w pracy uczyłem i mówi, że będzie dostawać dodatkowo 500zł do wypłaty, bo będzie zniżka podatku do 26 roku życia. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak zły byłem. Kim ja jestem dla tego rządu? Śmieciem? Jeszcze bykowe mi dajcie i będzie jak w niebie. Uciekam z tego kraju przy pierwszej lepszej okazji.
Do kogo w ogóle jest skierowana ta zniżka? Ludzi bez wykształcenia?
#neuropa #4konserwy #pracbaza #polska #bekazpisu
  • 94
  • Odpowiedz
@RedBulik: Ucieknij z tego kraju, najlepiej do Niemiec. Zobaczysz jak zaczniesz oddawać 40% swojej wypłaty bo jesteś singlem i nie masz dzieci oraz masz ambicje więcej pracować, to dopiero będziesz płakał jak system podatkowy działa w Polsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cactooos: Typowe polskie zachowanie to łykanie pisowskiego populizmu i uwazanie podziału społeczeństwa na kasty za coś normalnego, poljaczku.
  • Odpowiedz
A dlaczego niby #!$%@?ło? Tak Cię boli szczęście innych? Przecież to nie szef wymyślił tę zniżkę


@kiszczak: A czy on napisał że szef? Chyba można sie domyslić co go boli. Gość ktorego uczył i ktory ma mniejsze doświadczenie, dostaje podwyżke od tak, za nic
  • Odpowiedz