Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 703
Dosłownie 2 dni temu skończyłem 26 lat. Dzisiaj kierownik przychodzi do młodego, którego wszystkiego w pracy uczyłem i mówi, że będzie dostawać dodatkowo 500zł do wypłaty, bo będzie zniżka podatku do 26 roku życia. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak zły byłem. Kim ja jestem dla tego rządu? Śmieciem? Jeszcze bykowe mi dajcie i będzie jak w niebie. Uciekam z tego kraju przy pierwszej lepszej okazji.
Do kogo w ogóle jest skierowana ta zniżka? Ludzi bez wykształcenia?
#neuropa #4konserwy #pracbaza #polska #bekazpisu
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AryanWonderBoi jak sobie zobaczysz pierwszy lepszy kalkulator pit to przy średniej krajowej wychodzi około 450 zł/msc i tyle dokładnie będzie zostawać w kieszeni :3
  • Odpowiedz
@RedBulik: nie sraj zarem. Ten rzad, jak w sumie 99 proent rzadow na swiecie ma w dupie ludzi. jestesmy maszynkami do z-----------a i placenia podatkow. ( ͡° ͜ʖ ͡°) witamy w swiecie po wzieciu czerwonej pigulki #pdk
  • Odpowiedz
@demimka: Tak tak, mea culpa bo pisałem w trasie i nie przemyślałem tego za bardzo. Chodź na umowie o pracę jakoś mniej wyjdzie niż 500zl chyba. Ktoś tam u góry pisał na ten temat że jakoś opodatkowane jest składkami zusowskimi czy cuś, także nawet obecnie zarabiając te 3,5k na rękę na UoP chyba 500 nie wpadnie. xd
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: na średnim wynagrodzeniu zyskuje sie 355zl netto, a jak się zarabia max do limitu to się zyskuje 564zl netto miesięcznie do wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) także nie jest tak źle ^^ i z tego co słyszałam to wypłaty które wychodzą w sierpniu będą już objęte tym programem, tak, nie mam 26 lat i złożyłam już wniosek
  • Odpowiedz
@demimka: Zostaw mnie w spokoju, nie gnęb mnie już tak! XD Popełniłem błąd, ale 13 plusów dostałem, więc i tak jestem kozak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie zgłaszałem, jak się uzbiera przy rozliczaniu pit'u będzie fajna premia uzbierana. ʕʔ A dzięki temu że jestem 97', to parę lat się z tego skorzysta. Zawsze to pomoc w opłacaniu uczelni, bo prawie połowa
  • Odpowiedz