Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 703
Dosłownie 2 dni temu skończyłem 26 lat. Dzisiaj kierownik przychodzi do młodego, którego wszystkiego w pracy uczyłem i mówi, że będzie dostawać dodatkowo 500zł do wypłaty, bo będzie zniżka podatku do 26 roku życia. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak zły byłem. Kim ja jestem dla tego rządu? Śmieciem? Jeszcze bykowe mi dajcie i będzie jak w niebie. Uciekam z tego kraju przy pierwszej lepszej okazji.
Do kogo w ogóle jest skierowana ta zniżka? Ludzi bez wykształcenia?
#neuropa #4konserwy #pracbaza #polska #bekazpisu
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RedBulik: uciekam z tego kraju łee bo rząd wprowadzil 0 pit dla ludzi do 26 lat łeeeeee

no to wypad koleś, nikt za toba nie bedzie plakal mazgaju. ps na zachodzie nikt na ciebie nie czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@parasolki: tak wynika z jakiejs strony informacyjnej. Ja to zrozumialam tak ze jak noe zlozysz to wtedy dostaniesz po prostu bardzo wysoki zwrot podatku przy wypelnianiu pita.

Oswiadczenie do płatnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzajnikZniszczenia: może to antypolski program który ma za zadanie wyeliminować wszystkich wykształconych ludzi w kraju, żeby zostaly tylko mizerne osobniki które będą na nich głosować? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@RedBulik: ale taguj #przegryw do ko go masz pretensję do PISu że wprowadzili czy do młodego że dostanie? Ja 24lvl dwójka dzieci i akurat 200 stówki więcej miesięcznie to fajne pieniądze, jak ci się nie podoba to na jesieni masz wybory i głosuj na pedałów albo na ekonomistę z Nowoczesnej
  • Odpowiedz