Wpis z mikrobloga

Mieliśmy wpis https://www.wykop.pl/wpis/42936467/kobieta-ktora-moglbym-traktowac-powaznie-musialaby w którym nasz kolego @Thachi: pisał swoje wymagania dotyczącego kobiet. A teraz dla równowagi co sam może zaoferować:

-Cofnięta szczęka.
-Krzywe zęby.
-Mocna fobia społeczna.
-Nerwica natręctw.
-Asperger (samozdiagnozowany xDDDDDD)
-Skrajna nienawiść do kobiet.
-Nie zna żadnego języka obcego.
-Nie pracuje, na utrzymaniu rodziców.
-W szukaniu pracy stawia tyle samo wymagań, co w szukaniu różowej xD
-Uważa się za nadludzko inteligentnego. xD
-Przy czym nie posiada wiedzy/umiejętności z żadnej dziedziny.
-Nigdy nie był dalej niż 90km od mojego miejsca zamieszkania, bo się boi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski Dlaczego się nie bierzecie za taki łakomy kąsek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taka okazja może się nie powtórzyć.

#przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #p0lka #redpill #mgtow #gownowpis
  • 10
@Zelber: wiesz co, rozpoczęłam tam z nim dyskusję, i fakty są takie, że ja w większości rozumiem i szanuję te wymagania. Pomijając kilka paskudnych wyjątków, o nielubieniu kobiet czy nieszanowaniu feminizmu, to uważam że są rzeczowe i słuszne. O tych dla mnie niesłusznych sobie teraz dyskutujemy. A punktów dotyczących preferencji związanym z wyglądem nie oceniam, też mam swoje, wszyscy mamy. Mnie się po prostu szalenie nie podoba sposób w jaki je
@kraglapyrka: Sporo tych punktów ma sens pokrywa się z tym, czego ja też poszukuję w różowych:
Pokrywają się.
1(wygląd), 2(makijaż), 3(dbanie o siebie), 11(wzrost), 12(seks), 14(część pierwsza -księżniczkowatość),17,18(zgodność poglądów politycznych/religijnych).

Jak najbardziej są do obrony:
5(wiek)
6(dziewica) to jest w sumie standardowy punkt wymagań przegrywów, ale ma to trochę sensu, bo szukają drugiej osoby będącej mniej więcej na tym samym etapie życia uczuciowo-łóżkowego.
7(alko) sensowne podejście.
15(wygląd) Z jednej strony ma
@Zelber: powiem Ci tak.

Miałam kiedyś koleżankę, która miała swój wyśniony ideał- wysoki, umięśniony blondyn o śnieżnobiałym uśmiechu, piwnych oczach, delikatnym, zadbanym zaroście; miły, szczery, ciepły, kochający, et cetera.
No ideał.

Tylko, że ów koleżanka miała jakieś 40 kilo nadwagi, obgryzione paznokcie, zaniedbane włosy, trądzik na całej twarzy i zeza.

Minęło 8 lat, ona nadal jest sama. I nikt się akurat nie dziwi, nie muszę chyba mówić, dlaczego ( ͡°