Wpis z mikrobloga

Chcę sobie kupić takie yungi 1, ale nie mam pojęcia jaki wybrać rozmiar. Jeszcze nigdy nie miałem Adidasów, bo zawsze w internecie czytałem, że mają dziwną rozmiarówkę i żeby uważać. W każdym razie air maxy 1 mam 44,5 28,5 i są okej, asicsy gel sagi mam 44 wkładka 28 cm i są okej, ale zazwyczaj kupuję rozmiar 44,5 i większość butów pasuje.
Brać rozmiar 44,5? Nawet jeśli by okazały się za duże, to ten 0,5 cm zrobiłoby różnicę podczas chodzenia?
#adidas #streetwear #modameska #obuwie
Vestor - Chcę sobie kupić takie yungi 1, ale nie mam pojęcia jaki wybrać rozmiar. Jes...

źródło: comment_4y3uosIHYJWf3wAn7199zGDq4FpqzFkP.jpg

Pobierz
  • 11
@trollasek: na stronie adidasa właśnie jest co #!$%@?, bo według tych wykresów są w ogóle inne rozmiary niż na innych stronach. Według tego wykresu to powinienem brać 46 xD
Ludzie piszą w komentarzach, że zawyżona rozmiarówka, więc pewnie to co podają na stronie nie jest zgodne z rzeczywistością.
Sam już nie wiem jakie brać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz tylko problem, które cm są prawdziwe, bo na stronie adidasa jest inaczej i na innych stronach jest inaczej.
Skłaniam się ku temu aby brać 44,5 czyli takie jakie noszę zazwyczaj, bo niby na runcolors mają 28,5 cm