Wpis z mikrobloga

Mówi się, że kobiety decydują się na aborcję płodu z zespołem downa, bo tak naprawdę ktoś je przestraszył i to że wychowywanie dziecka z downem jest tak trudne to w większości stereotypy a one nie znają żadnego dziecka z downem.
A ja znam, mam w rodzinie dziecko z downem i gdybym był kobieta i dowiedział się, że takie urodzę, to nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał czy zrobić aborcję. Tylko bym zrobił. Może jestem jakimś zwyrolem, ale nie chciałbym takiego życia.

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #przemyslenia #przemysleniazdupy #bombelek
źródło: comment_jaLXyqxrZfaSiIkA9pbYhyv1z1l7Qg4W.jpg
  • 331
No to widać, że jesteś osobą prolife.

Póki dziecko nie ma wykształconego układu nerwowego, nie powiedziałbym, że można liczyć je jako pełnoprawnego cżłowieka.
Może ta psychologia leży i kwiczy, bo nie wszystkim ludziom jest w stanie pomóc rozmowa z obcym człowiekiem.


@Liwiia: Co to za bełkot, by nie rzecz #!$%@? (_ ) Liczne raporty wskazują, że polska opieka zdrowia psychicznego jest przede wszystkim dramatycznie niedofinansowana, nastolatki po próbie samobójczej muszą czekać na terapię nawet rok (!), do tego nie ma u nas w ogóle opcji leczenia nie-ambulatoryjnego, co w
Ludzie ludzie po co wy w ogole dyskutejecie z tymi prolifowymi dzbanami? Niech se rodza downow, z porazeniem mozgowym i czym tam jeszczeslobie zycza i niech marnuja sobie i innym zycie. Woln Wola jak sami mowia xd
Może na tym, że depresja inne tego typu zaburzenia to choroby cywilizacyjne powstałe przy podwyższonym

standardzie życia

@Liwiia: to dlaczego jeszcze mi nie oddałaś swoich pieniędzy żeby obniżyć swój poziom życia i ochronić się przed depresją?

Hedoniści zapatrzeni w siebie, w przyjemność, wszystko musi dawać przyjemność, bo inaczej out


@Liwiia: a co takiego niby pozytywnego jest w cierpieniu? Chyba tylko katolicy-sadyści uważają to za coś dobrego. Pal licho jak se
@rybsonk: Nie ma znaczenia, czy ja musiałem się czegoś wyrzec, komentujemy wpis kogoś kto deklaruje swoją gotowość do zabójstwa w imię własnej wygody. Twoje rozumowanie sprowadza się do postawienia znaku równości pomiędzy czyimś życiem a własną wygodą- to jest cywilizacja śmierci na pierwszym miejscu JA
Postów z milion, a tylko 3 razy padło słowo "moralność".
Uwielbiam wykop, dzieci siedzą w swoich pokojach, dostając wszystko od swoich starych pod nos, teraz mają wakacje, więc jeszcze większy luz i piszą: ABORCJA, ABORCJA!
Do tego zdecydowana większość to niebieskie paski, które nie mają nic do gadania w tej sprawie.

Czy jeden z drugim baran, ogarnął taką sytuację: twoja żona zachodzi w ciąże, rodzina, bliscy, sąsiedzi dowiadują się o tym od
@Mufi: Dlaczego obowiązkowa? Po prostu powinien być wybór, zresztą już teraz jest. Według obecnie obowiązującego prawa można dokonać aborcji, jeśli występuje zagrożenie życia matki, ciężkie uszkodzenie płodu albo gwałt. Wystarczy dopilnować, żeby było to przestrzegane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doveo: Wybór chłopie takie dzieci od najmłodszych lat są szykanowane prze rówieśników nigdy nie będą w stanie samodzielne funkcjonować w społeczeństwie całe ich życie to cierpienie a wszystko tylko dlatego że jakaś nieodpowiedzialna idiotka zdecyduje się urodzić takie dziecko jest jeszcze więcej aspektów które przemawiają za aborcja ale nie chce mi się już pisać.
Zrozumcie to ludzie...
takie dzieci od najmłodszych lat są szykanowane prze rówieśników


@Mufi: Dzieciaki są też szykanowane i wyśmiewane za dziwne imiona lub na nazwiska, za bycie rudymi i piegowatymi. Czy to oznacza, że takie dzieci też należy abortować?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doveo: serio myślisz że podam każdy argument na tacy w dyskusji z jakimś ranodmem z internetu każdy dysponujący odrobiną zdrowego rozsądku i tak poprze moją stronę ale jak lubisz się znęcać nad ludźmi to twoja sprawa...
@Mufi: Chodzi o to, że napisałeś, że aborcja powinna być OBOWIĄZKOWA, rozumiesz? Ten wybór powinien być pozostawiany przyszłym rodzicom, tylko i wyłącznie. Tych, co decydują się na takie dziecko nazywasz nieodpowiedzialnymi idiotami, a ja prawdziwymi bohaterami. Należy im się szacunek, wsparcie i podziw, a nie mieszanie z gównem, idioto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doveo:Mam prawo nie szanować idiotów którzy skazują swoje dziecko owoc swojej miłości na życie w cierpieniu spowodowane zespołem Downa no chłopie jak ty nazywasz bohaterami idiotów to nie mam już ochoty ciągnąć dalej tej dyskusji