Wpis z mikrobloga

A ja jechałem za skubańcem dobre 5 km .I było czuć że dziad na gaźniku bo waliło benzyną jak cholera, rzecz nie spotykana na co dzień... Miejsce: 58.900086522095776, 5.6629025083246285
@Piospi
Producent marki został złapany na kontrolowanej sprzedaży 50kg kokainy, poszedł na współpracę i przyczynił się do rozpadu grupy przemytników pablo escobara i rodziny ochoa
@PanStanislaw: to auto jest naprawdę strasznym gównem, niewartym uwagi. Prócz fajnego wyglądu i fejmu z filmu nie nadaje się do niczego, serio. Jeździłem nim kilkukrotnie. Studiowałem z typem który miał egzemplarz, (swoją drogą kupił go za śmieszne pieniądze, ale to było z 20 lat temu) i z perspektywy czasu to wolałbym już przemieszczać się rowerem. Chyba że bardzo zależy komuś na atencji. Te drzwi to jest dramat, wyglądają cool jak się
@Plp_: Potwierdzam, okrutne gówno. Mój wuja który w latach 90 pojechał na saksy i czegoś się tam dorobił to sobie takiego kupił. Z Berlina do Sanoka jechał 5 dni zahaczając przy tym o 10 warsztatów bo cały czas się coś #!$%@?ło. A fura miała przebieg raptem 10 tys mil xD

Dzis to jest co najwyżej auto do jakichś cosplay czy sesji fotograficznych. Kiedyś nad Soliną gość miał właśnie DeLoreana ale takiego