Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Mirki jest problem. Dzis wieczor #rozowypasek umowila sie z kolezanka na "pogaduchy". Dawno sie nie widzialy, wiec sobie popiwkuja pogadaja, nadrobia zaleglosci. Zawsze chodza gdzies do ludzi, jakis bar czy ogrodek piwny, tak zeby byla ta atmosfera sobotniego wypadu. Moja oczywiscie #!$%@? sie jak milion dolarow, ale to standard, wiadomo kazdy chce atrakcyjnie wygladac, zwlaszcza kobiety. Nigdy mi to nie przeszkadzalo, ale dzis przypadkiem zauwazylem, ze zalozyla tez swoja najseksowniejsza bielizne. Mysle sobie co jest #!$%@? grane, przeciez nie idzie sie tam ruchac, wiec pytam czemu nie wlozy jakichs starych gaci jak po babci, ktorych ma pelno, a ta do mnie zebym sie nie intersowal bo kociej mordy dostane i ogolnie agresor. Ja nic zlego nie mialem na mysli, ale zastanawia mnie po #!$%@? wklada niewygodne, ale ladne gacie, skoro i tak nikt ich nie bedzie ogladac. Ja jestem pragmatyczny i wlozyl bym te wygodne, ale jak widac #logikarozowychpaskow zwyciezyla ¯\_(ツ)_/¯
  • 37
@majkel_bialkov: Zajebisty musi być to związek gdzie ty już panikujesz i tworzysz sobie w głowie różne scenariusze tylko z tego powodu, ze twoje dziewczyna zakłada seksowną bieliznę na wyjście z kolezanką... Ja na twoim miejscu pożądnie bym się zastanowił czy taka relacja ma sens skoro tak się zachowujesz bo twoje laska wychodzi z kumpelą i załozyła seksowne gacie.
To nie jest żadna #logikarozowychpaskow tylko twoja kobieta jest, uwaga, kobieta i dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uwrocie: gratisa nie bylo bo wrocily zwloki o 7 nad ranem (), jeszcze obrazona, ze po nia nie przyjechalem na 5, gdzie o 3 poszedlem spac bo do tej czekalem zeby ewentualnie podjechac. Historia gaci pozostanie na zawsze niewyjasniona...