Wpis z mikrobloga

@pablonzo:jestem ciągle. Mimo, ze popaduje od czasu do czasu to temperatura 17stopni. Fotek z nocy raczej nie ma co wrzucać. Mam zastępczy telefon który robi gówno a nie fotki, co pewnie widać po zdjęciu z pierwszego posta. Ale co widoki widziałem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pablonzo: ogólnie to plan było zobaczyć tor w nocy i nad ranem. Jeśli o 10 czy 12 uznam, że mam dość to po prostu wrócę do hostelu i tyle. Nie jestem fanem żadnego z tych zespołów itp. więc czekanie na dekoracje jest mi zbedne, ale mam swoich faworytów. Jako, że na żywo się trudno wyścig ogląda, to wybieram sobie z LT kilka nr samochodów i przez 30-45 minut obserwuje co się
@ereswude: faza, moją ulubioną częścią wyścigów 24h również jest etap nocny. niepowtarzalny klimat. Szkoda, że nie masz dobrego aparatu bo w tej scenerii miałbyś wiele fajnych zdjęć. Miłego! obyś wytrwał jak najdłużej :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ereswude: Enrike, nas nie zaprosiłeś! Osobiście czailem się już w tym roku ale się nie udało, może w przyszłym. Będę pytał o podpowiedzi;) pzdr od fanów zespołu Nagły Atak Spawacza z Zielonej Góry!
@misza_zg: xd nie wiedziałem, że wy chętni na te kierunki. Ogólne to lipa w #!$%@?. Od 2h zero akcji na torze, 8km z buta do hotelu, pierwszy bus trochę po 10. Trochę obóz przetrwania się zrobił, na szczęście cały plecak towaru ze sobą wniosłem to idzie jakoś przetrwać.
Dobra wróciłem, wstawiłem gacie do prania, można coś napisać. Ogólnie piszę to z powodu, że bardzo ciężko mi było znaleźć informacje na temat organizacji tego wyjazdu. Może się komuś przyda, ja za rok jadę ponownie na 100%.

Ogólnie jeśli ktoś interesuje się trochę bardziej motorsportem to powinien dodać "pojechać na Spa" do swojej listy rzeczy do zrobienia. Im wcześniej tym lepiej. Nie będę zdradzać jakiś wielkich detali, ale tor w rzeczywistości diametralnie