Wpis z mikrobloga

  • 663
Mirki, jaka akcja

Dzisiaj miałem iść na ślub/wesele z laską z Tindera. Sparowało mnir, na profilu miała tylko zdjęcie sukienki, wiek 23 lata i w opisie, że szuka gościa na sobotę na wesele. Myślę sobie dobra w sumie mogę iść, dobrze tańczę może być spoko. Fakt, to trochę #!$%@? mi się wydało i nie tylko mi ale no czemu nie, można spróbować. Z początku bałem się, że będzie gruba, ale podała Instagrama i okazało się, że tak nie jest i byłem trochę zdziwiony. Na Instagramie zdjęcia z koniem, no czyli koniara, ale nie ma co być uprzedzonym, poza tym licencjat na uczelni w Warszawie i jakieś tam zdjęcia z podróży, no spoko. Pogadaliśmy wczoraj na tinderze i było git i zaproponowała żeby się spotkać, ja również za tym byłem. Zobaczyłem się z nią na dwie godziny, jakiś spacer i lody i wszystko wskazywało, że okej. Dzisiaj miałem umówionego fryzjera na rano, bo i tak miałem iść w tym tygodniu ale nie miałem się jak zebrać a to wesele było dodatkowa dobrą motywacją. Wesele 20 km od miejscowości, w której będzie przyjęcie. Ja nie prosiłem jej o jakiś transport ale spokojnie bym sobie dał radę i dotarł, ona mówiła, że jak będę to tam już na przyjęcie pojedziemy razem da radę to zorganizować, no to mówię spoko. Wychodzę od fryzjera patrzę w wiadomość i dostaję info 3 godziny przed ślubem, że przeprasza i znalazła gościa z samochodem. No rozwaliło mi to banie totalnie xD screeny do rozmowy poniżej xD
Hasztag #przegryw nie bez powodu xd
Ale czy ona nie okazała się być #p0lka ? Jasne możecie pisać, że czego spodziewałem się po lasce z #tinder, albo co ja sobie myślałem, że taki gość jak może iść na wesele bez ogarniętego transportu dla Panny, mimo, że to ona potrzebuje i ona zaprasza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spokojnie już olałem te Karyne, tak samo jak ona mnie xD #logikarozowychpaskow
Grzechooy - Mirki, jaka akcja

Dzisiaj miałem iść na ślub/wesele z laską z Tindera. S...

źródło: comment_XWP10caWCfV2wfVqTWfevPHXHejgFcJX.jpg

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
@Twoj_ulubiony_profil: Też się zastanawiam, po jaką cholerę OP prawił morały jakieś losowej Karynce, która po pierwsze ciężko go wystawiła, po drugie wcale się tym nie przejęła, po trzecie zwyczajnie wyśmiała tę jego próbę osiągnięcia jakiegoś zwycięstwa moralnego. Z takimi ludźmi się nie dyskutuje, takich ludzi się olewa. Z prostej przyczyny - to nie był człowiek, którego OP znał diabli wiedzą ile lat, z którym przeżył diabli wiedzą co, myślał że może
  • Odpowiedz
Ale nie mieć samochodu w 21 wieku xD ...


@Kejran: Nie mam samochodu w 21 wieku. Nie mów mi jak mam żyć. Furę sprzedałem dawno temu bo koszt naprawy przewyższał jego wartość. Do pracy mam kilkaset metrów to nawet nie opyla mi się jeździć niczym, nawet rowerem. Fakt czasami może być kłopotliwe jak trzeba coś przerzucić z punkt a do b. Poza tym, u mnie w mieście są samochody na minuty
  • Odpowiedz
@Grzechooy: Mogłeś ja zniszczyć krótka riposta, ale zachowałeś się jak prawdziwa beta tymi późniejszymi wpisami.

Jedynie plus za chęć pójścia na wesele, nie wiem czemu wielu tu narzeka na tego typu imprezy
  • Odpowiedz