Wpis z mikrobloga

@WiFoN_xD: Może, ale wiem też że coś zyskuję. ()
@CacyIsBack: Dzięki za radę. Narkotyki mnie nawet jakoś nie ciągną, także nie ma raczej opcji żeby cokolwiek zaistniało. Tak samo z fajkami zwykłymi. Ale alkohol to inna baaajka. XD Lubię piffka po robocie się napić od czasu do czasu czy whisky. Wszystko z rozwagą.
Po za tym imo wszystko jest dla ludzi jeśli ma
@Kreation: zmiany charakteru, odciecie od swiata, stala depersonalizacja, psychoza i inne

Albo cos Ci jebnie w glowie i odkleji Ci sie na stale i bedziesz w swojej glowie ale kompletnie nie bedziesz panowal nad swoim cialem, nie bedziesz mogl nic nikomu powiedziec i bedziesz sral pod siebie, twoje cialo bedzie robic co chce, chodzic przed siebie, a ty tam bedziesz w srodku krzyczec i nic nie zrobisz, nawet sie nie zabijesz
@happy_shroom: z tym, że jak się okazuje psychodeliki mniej niż niektórzy sądzą indukują choroby psychiczne. Bardziej widać tendencję osób z ukrytymi chorobami do sięgania po psychodeliki. Ale fakt, nerwica czy HPPD nie jest zbyt miłe.
@Eteres: @happy_shroom: @Kreation:

Moze powiem tak. Jestes psychonauta, bierzesz soboe sajko raz za czas, sporo razy wszystko wrocilo do normy, nawet przezyles kilka badtripow i jest ok wyciagnales lekcje

Ale male dawki Cie juz nie bawia i siegasz po Hyper Heroic dose i wpierdzielasz 30gram grzybow gdzies w plenerze gdzie Cie nikt nie widzi. I pyk cos peklo w glowie i to sie juz nigdy nie skończy. Zdajesz sobie
@CacyIsBack

Moze powiem tak. Jestes psychonauta, bierzesz soboe sajko raz za czas, sporo razy wszystko wrocilo do normy, nawet przezyles kilka badtripow i jest ok wyciagnales lekcje Ale male dawki Cie juz nie bawia i siegasz po Hyper Heroic dose i #!$%@? 30 gram grzybów


W najgorszym przypadku skończysz jak V!NCENTY DOCENT (taki gość który wrzuca coś na yt)
Zawieszenie sie fazy jest mitem
@CacyIsBack: ale psychodeliki nie są neurotoksyczne. Ba, nawet nie powodują jakiegoś super wyrzutu serotoniny. A śladowe ilości metabolitów chyba dalej są zauważalne. Zresztą w ogóle jest jakaś klasyfikacja takich osób?
Edit Obyś zawsze wracał, taki jak przed


@CacyIsBack:

To po co brać? Minęły ponad 2 lata od tripu (mieszanka różnych rzeczy) po którym wywróciłem swoje życie do góry nogami. Przeprowadziłem się 2 razy, porzuciłem miłość swojego życia, poczworzyłem zarobki, spłaciłem wszystkie długi i te finansowe i moralne, spełniam marzenia i znalazłem kobietę, która je rozumie i mi w nich nie przeskadza.

Gdyby nie tamta noc z przyjaciółmi to prawie na pewno
I nikt nigdy sie nie dowie prawdy. A Ty nikogo nie bedziesz mogl ostrzec


@CacyIsBack: Jak nikt się nie dowie prawdy, to skąd ty ją znasz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale #!$%@?ąc od merytorycznej paplaniny, gadasz głupoty. Nikt od zdrowym rozsądku i niezdrowym rozsądku nie będzie jadł 30g grzybów, tym bardziej w jakimś dziwnym miejscu typy plaża.
@Jin: bardzo sie ciesze Panie Jin

Ale zle zrozumiałeś. Zyczylem uzytkownikowi powrotu z podroży. Tak jak ktos jedzie do Zakopanego to zeby wrócił z doswiadczeniami ale wrocil caly i zdrowy