Wpis z mikrobloga

@niochland: kurła, może następnym razem. Odjeżdżam na kolejny post z tagu. Tym razem na sygnale *łiułiułiułiu*
@WiFoN_xD: Nieee, spokojnie. Pytam raczej z ciekawosci, bo takie ładne grzybki i aż mnie skręcało żeby spytać. Nie jestem zwolennikiem niczego oprócz alkoholu. Nawet fajki w życiu w ustach nie miałem, także i grzybka chyba bym nie zjadł. xd
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: Może, ale wiem też że coś zyskuję. ()
@CacyIsBack: Dzięki za radę. Narkotyki mnie nawet jakoś nie ciągną, także nie ma raczej opcji żeby cokolwiek zaistniało. Tak samo z fajkami zwykłymi. Ale alkohol to inna baaajka. XD Lubię piffka po robocie się napić od czasu do czasu czy whisky. Wszystko z rozwagą.
Po za tym imo wszystko jest dla ludzi
  • Odpowiedz
@Kreation: zmiany charakteru, odciecie od swiata, stala depersonalizacja, psychoza i inne

Albo cos Ci jebnie w glowie i odkleji Ci sie na stale i bedziesz w swojej glowie ale kompletnie nie bedziesz panowal nad swoim cialem, nie bedziesz mogl nic nikomu powiedziec i bedziesz sral pod siebie, twoje cialo bedzie robic co chce, chodzic przed siebie, a ty tam bedziesz w srodku krzyczec i nic nie zrobisz, nawet sie nie
  • Odpowiedz