Wpis z mikrobloga

@Shodan56: Moim zdaniem za wysoko, siadać głębiej trzeba. Bo taka powiedzmy to wątpliwa głębokość, przy dużym ciężarze zamieni się w 3/4 siadu.

I zakładam że siadasz na to co coś tylko po to żeby określić głębokość siadu... W takim wypadku ten przedmiot powinien być dużo niżej, i tylko jak poczujesz że go lekko dotykasz od razu wystrzeliwujesz do góry. I w takim zastosowaniu powinieneś dążyć do głębokości która jest bezapelacyjna że
@matekkkk: Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Co napisałem wyżej?

Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie kolan i jak największym wyniku.


Wiedziałem że znajdzie się jakiś rodzynek co mi te materiały wrzuci... myślisz że ja ich nie czytałem, że ich nie znam? LOL
@IntruderXXL: No i jeszcze wcale tu Lu nie ma tak mocno wyrzuconych kolan. Ok poszczwl nie jest pionowa jak u dużych trojboistow, ale to zupełnie inny wzorzec przecież. Overheada z pionową piszczelą to by raczej nie ustał :p Co te ludki tu postuja. A pewnie nawet nie widza tej zajebistej rotacji jaką oni robią...
DWUBOIŚCIE

1) NIE SIADAJĄ NAJWIĘCEJ


@IntruderXXL: Nie jest to ich celem, bo mają jak najwięcej podrzucić i wyrwać, ale jakie to ma znaczenie? W treningach siadają kosmiczne ciężary w stylu bardziej obciążającym kolano.
Poniżej masz Arandę siadającego high bar 280 kg przy masie ciała 77 kg z 4 RIR na oko, sądząc po prędkości wstawania. Dla porównania rekord świata RAW bez pasków w najbliższej kategorii trójbojowej, 74 kg - Atwood i
heheszkant - > DWUBOIŚCIE
1) NIE SIADAJĄ NAJWIĘCEJ

@IntruderXXL: Nie jest to ich c...