Wpis z mikrobloga

Uwielbiam przystanki na żądanie xD

Dojeżdżam do przystanku na żądanie, nikt nie wciska, nikt nie czeka to lecę dalej.
W momencie jak omijałem przystanek słychać "haaaalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) "
Dojeżdżam sobie luźno do następnego przystanku, stara babka przyłazi.
-Pan się nie zatrzymał na przystanku
-Pani nie wcisnęła przycisku
-Ale przecież stałam przy drzwiach
-Ma Pani obowiązek wcisnąć przycisk, nie interesuje mnie że Pani sobie stała
- Taaak? To ja życzę żeby Panu wszystkie koła odpadły!Pan jest za głupi żeby prowadzić autobus!
-Pani jest za głupia żeby wcisnąć przycisk
-Szmaciarz #!$%@?

Dzień jak co dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#komunikacjamiejska #torun #autobusy #autobusyboners #podludzie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 112
  • Odpowiedz
@torunianin-17: Ja zawsze klikam dwa razy, raz najbliższym przy siedzeniu, a potem tym przy drzwiach, bo już nie raz zdarzało się, że guzik był wciśnięty a busiarz albo olał albo serio coś z guzkiem nie tak... nigdy się nie dowiem
  • Odpowiedz
@torunianin-17: no spoko, ale zdarzyło mi się wcisnąć przycisk, a autobus i tak pojechał dalej. Na moją uwagę, ze się pan nie zatrzymał, usłyszałem "ale pan nie stałeś przy drzwiach".
Więc zdecydujcie się wąsacze, albo najlepiej przestańcie być frustratami.
  • Odpowiedz
@BajerOp: pracowałam w usługach długo w restauracjach, sklepie, jako hostessa za gowniaka, w laboratorium z klientami i jako nauczycielka. Mogę powiedzieć że mam doświadczenie :) To nie sektor dla wszystkich ;) szczególnie nie dla nieuregulowanych emocjonalnie.
  • Odpowiedz
@torunianin-17: no właśnie, skąd masz wiedzieć czy ktoś sobie po prostu nie stał w drzwiach, dużo osób tak robi, bo trzyma się barierki po prostu. xD
Musicie napisać gdzieś: "na żądanie - proszę nacisnąć przycisk".
  • Odpowiedz
Uwielbiam przystanki na żądanie xD


@torunianin-17: Ale to wszyscy tak macie? Zawsze jak stoję przy drzwiach i nie wcisnę przycisku (bo nie wiem, które są na żądanie np.) to kierowcy się zatrzymują jednak. ¯\_(ツ)_/¯
W sensie jesteś jakimś wyjątkiem, że się nie zatrzymujesz, czy mam szczęście?
  • Odpowiedz
@kamyczeq Co nie?? Po takich pretensjach czyli - Nie zatrzymał się Pan na przystanku.
Boshe co za stara raszpla wogule, jak ona śmiała tak śmieć, dobrze jej #!$%@?ł należało się iksdee
  • Odpowiedz