Wpis z mikrobloga

Uwielbiam przystanki na żądanie xD

Dojeżdżam do przystanku na żądanie, nikt nie wciska, nikt nie czeka to lecę dalej.
W momencie jak omijałem przystanek słychać "haaaalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) "
Dojeżdżam sobie luźno do następnego przystanku, stara babka przyłazi.
-Pan się nie zatrzymał na przystanku
-Pani nie wcisnęła przycisku
-Ale przecież stałam przy drzwiach
-Ma Pani obowiązek wcisnąć przycisk, nie interesuje mnie że Pani sobie stała
- Taaak? To ja życzę żeby Panu wszystkie koła odpadły!Pan jest za głupi żeby prowadzić autobus!
-Pani jest za głupia żeby wcisnąć przycisk
-Szmaciarz #!$%@?

Dzień jak co dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#komunikacjamiejska #torun #autobusy #autobusyboners #podludzie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 112
  • Odpowiedz
kurde, to co wy za gównompk macie, że każdy przycisk stop nie działa?


@miras_m: ( ͡° ͜ʖ ͡°) a skad mam wiedziec ze nie dziala? Wcisnalem i tyle. To ma dzialac. Ja nie bede latal po autobusie i wciskal wszystkich przyciskow na wszelki wypadek.
  • Odpowiedz
@wstawajzs: Masz rację, powinno, zazwyczaj staram się mówić gdzie popełnili błąd i mówię to zazwyczaj spokojnie. Inaczej taka kobita będzie przekonana że zrobiła wszystko dobrze, a kierowca to ten zły. Często ludzie mówią coś w stylu" nie wiedziałam " itp,spokojnie bez awantury, jak widać tu Pani wolała naskoczyć ;>
@factoryoffaith_: Ja nie mam nerwów ze stali, nie można dać sobie wejść na głowę. Przed pracą tu zastanawiałem się
  • Odpowiedz
@Ricken: KZK GOP ileś lat wstecz wprowadził zasadę, że drzwi najbliższe kierowcy są do wsiadania. wielu kierowców się tego trzyma i otwiera je do wysiadki tylko wtedy, kiedy jest ultra tłok i długo zajęłoby pasażerom z przodu przeciśnięcie się dalej, żeby wysiąść. całkiem nieźle się to u nas sprawdza.
  • Odpowiedz
@torunianin-17: przypomniała mi się pyskówka kierowcy z jakimś facetem xD ale serio wyzywali się wulgarnie nawzajem, a poszło o to, że typ za późno się kapnął, że ma wysiąść i chciał jeszcze wyjść ale drzwi mu się zamknęły już i odjazd, a on wciskał ten przycisk tylko drzwi już były zablokowane :p i z mordą do kierowcy

to było chyba jeszcze w zimie, więc nie pamiętam wszystkiego, ale było mniej więcej tak:
- czemu się drzwi nie otworzyły
- bo już odjechałem z przystanku
- jak to przecież wciskałem przycisk, masz pan słuchać klienta, klient
  • Odpowiedz
@torunianin-17: e nie ma to w ogóle wdawać się w dyskusje, ja pracuję dopiero 7 miesiąc, i już nie słucham co tam sobie gadają, na początku przepraszałem, nawet jak to nie moja wina była, ale teraz.....Jak ktoś jest za tępy, żeby ogarnąć jak funkcjonuje autobus, komunikacja miejska no to ¯_(ツ)_/¯


ostatnio jakaś baba mnie zwyzywała, bo nie wypuściłem jej na środku skrzyżowania ;d a na odchodne dodała "żeby cie szlag
  • Odpowiedz