Wpis z mikrobloga

Uwielbiam przystanki na żądanie xD

Dojeżdżam do przystanku na żądanie, nikt nie wciska, nikt nie czeka to lecę dalej.
W momencie jak omijałem przystanek słychać "haaaalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) "
Dojeżdżam sobie luźno do następnego przystanku, stara babka przyłazi.
-Pan się nie zatrzymał na przystanku
-Pani nie wcisnęła przycisku
-Ale przecież stałam przy drzwiach
-Ma Pani obowiązek wcisnąć przycisk, nie interesuje mnie że Pani sobie stała
- Taaak? To ja życzę żeby Panu wszystkie koła odpadły!Pan jest za głupi żeby prowadzić autobus!
-Pani jest za głupia żeby wcisnąć przycisk
-Szmaciarz #!$%@?

Dzień jak co dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#komunikacjamiejska #torun #autobusy #autobusyboners #podludzie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 112
@torunianin-17: mimo wszystko pracując z klientami tekst 'nie interesuje mnie że pani sobie stała' nie jest fajny. Można powiedzieć coś w stylu 'niestety nie mam możliwości rozglądania się przy każdym z przystanków na żądanie. Zostały stworzone po to, żeby oszczędzić czas przejazdu w miejscach, gdzie rzadko ktoś wysiada. Następnym razem proszę o wciśnięcie przycisku. Życzę miłego dnia.' Od razu energia inaczej by się rozłożyła ( ͡° ʖ̯ ͡°
@torunianin-17: e nie ma to w ogóle wdawać się w dyskusje, ja pracuję dopiero 7 miesiąc, i już nie słucham co tam sobie gadają, na początku przepraszałem, nawet jak to nie moja wina była, ale teraz.....Jak ktoś jest za tępy, żeby ogarnąć jak funkcjonuje autobus, komunikacja miejska no to ¯\_(ツ)_/¯

ostatnio jakaś baba mnie zwyzywała, bo nie wypuściłem jej na środku skrzyżowania ;d a na odchodne dodała "żeby cie szlag trafił"
@torunianin-17 @maein co nie zmienia faktu, że mnóstwo takich kierowców olewa sprawę i jak kolega wyżej napisał, jedzie sobie dalej. Albo nie otwierają drzwi, albo nie zatrzymują się na przystankach i co potem taki człowiek ma zrobić? Kierowca dostanie wynagrodzenie, ja opłaciłam bilet miesięczny, a muszę wracać z buta, bo jaśnie paniczowi nie chciało się zajechać po jedną czy dwie osoby na przystanek na żądanie albo wystawić jednej osoby na przystanek na