Wpis z mikrobloga

@Stulejman_1: Lurkując vikop natrafiłem na zdjęcie tego chada i od razu przypomniałem sobie jak w #techbaza chodziłem do klasy z podobnym gościem, ideałem dla wszystkich kobiet ze szkoły( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie było przerwy, na której nie można byłoby go spotkać bez towarzystwa #plodnajulka. Ciało napięte jak dzieło Fidiasza a do tego jego stary miał firmę budowlaną, więc zawsze miał dużo hajsu (taki typowy #chad i #banan w 1) W przeciwieństwie do mnie, typowego #przegryw -a, który nie dość że nigdy nie trzymał #rozowypasek za rękę( ͡° ʖ̯ ͡°) to jeszcze ani nie miałem kasy, żeby pojechać beztrosko pobalować w wojewódzkim z oskarkami w weekendy, ani nie osiągałem zadowalających rezultatów na #silownia( ͡° ʖ̯ ͡°) Mimo roku katowania się ćwiczeniami i #dieta nadal wszyscy w klasie mówili, że wyglądam jak g00wno. Zawsze z zazdrością patrzyłem na owego chada, jedzącego wiele śmieciowego żarcia (zawsze przynosił na śniadanie drożdżówki, batony, itp.) podczas gdy ja restrykcyjnie przestrzegałem diety, jedząc dzień w dzień serek wiejski. Po miesiącu nie mogłem patrzeć na ten serek, ale perspektywa zbudowania przynajmniej w połowie takiej muskulatury jaką miał owy chad, motywowała mnie do szamania tego serka. Mimo wszystko zamiast umięśnionego chada, nadal byłem spasioną świnią( ͡° ʖ̯ ͡°) Cały czas chciałem czymś zaimponować znajomym z klasy. Mimo, że mentalnie do nich nie pasowałem, nie chciałem spędzić całych 4 lat młodości w towarzystwie 1 z innych przegrywów z klasy, który i tak wagarował a gadał ze mną, bo nie był tak dynamiczny jak reszta klasy( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnego dnia, widząc moje "przyrosty" chad zobaczył moją rozpiskę treningową, urozmaicił ją i polecił mi pewną odżywkę. Postanowiłem spróbować i na początku dawało to jakiś efekt( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet niektórzy nauczyciele mówili mi, że widać że coś ćwiczę( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez chwilę miałem swoje 5 minut, nawet zapraszali mnie na klasowe #impreza, ale po dłuższym czasie niestety wszystko wróciło do normy( ͡° ʖ̯ ͡°) Niestety na jednej z takich imprez, przeholowałem z #alko ( ͡° ʖ̯ ͡°) aby się rozluźnić, żeby moja #fobiaspoleczna odpuściła, przed imprezą wypiliśmy u jednego z oskarków po 0,5l wódki. Potem impreza przeniosła się do klubu, gdzie po dobiciu paroma piwami nie wytrzymałem i zwymiotowałem najpierw na środek klubu a później na ochroniarza, który mnie wynosił stamtąd( ͡° ʖ̯ ͡°) Od tej pory byłem tylko pośmiewiskiem dla #normictwo( ͡° ʖ̯ ͡°) Już nawet nigdy na poważnie nie gadałem z nikim z klasy( ͡° ʖ̯ ͡°) Łatka incela została mi przypisana do końca technikum. Zakończyłem moją pasję do siłowni i do tej pory siedzę i gniję w #piwnica bez chęci do życia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już nigdy nie będzie mi dane chociaż pogadać z różowymi i chyba do końca życia będę j3b4ł w #januszex za najniższą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od młodości normictwo zniszczyło mi życie już na zawsze( ͡° ʖ̯ ͡°)
#stulejacontent #patostreamy #heheszki #stulejmancontent #incel #szkola
Stulejman1 - @Stulejman1: Lurkując vikop natrafiłem na zdjęcie tego chada i od razu p...

źródło: comment_eFrwQ6ZoM6tL5ERajtR2RrHZ5ht3EHQa.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Stulejman_1: Zacznij żreć włada,waga spada,nawijka lepsza i sila by #!$%@?ć w robocie i dorobić na nadgodzinach, tylko nie wal cały czas,w wolne dni przepalaj zwałki trawka i browarem,idzie z tym żyć i łatwiej pogodzić sie z losem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz