Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirki, czas na odrobinę prawdy. Jeżeli jesteście w wieku przekraczającym 18 lat i nadal gracie w gierki i przejmujecie się wojenkami konsolowymi to najwyższy czas dorosnąć. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest to zwyczajne marnowanie czasu i nic Wam nie daje siedzenie i granie godzinami. Nie ma z tego żadnej rzeczywistej gratyfikacji, oprócz chwalenia się dzieciom w internecie jacy to Wy jesteście pro. Przy okazji chciałbym wspomnieć, że streamowanie gier i żebranie o donejty lub looty nie różni się niczym od żebrania na ulicy. Nie mogę uwierzyć, że dorośli ludzie mogą się jeszcze podniecać nową częścią Mario
Bros. Czy Halo czy tam Call of Duty. Zamiast grać w fifę na kompie czy tam konsoli to idźcie pobiegać, pokopać gałę - zdecydowanie zdrowsze niż wściekanie się na grę przez internet. Zamiast Call of Duty - zapiszcie się na strzelnicę, nauczycie się koncentracji i cierpliwości i postrzelacie z "prawdziwej" broni. Zamiast umawiać się na rajdy w wowie - obejrzyjcie mecz lub inną gale sportową w knajpie, tam zawsze można kogoś poznać. Dorośnijcie i nie marnujcie czasu na gry, bo nikt nie lubi dziecinnych mężczyzn i choćbyście zapuścili brodę do kolan, to i tak Wam to nie pomoże.
#gry #xboxone #ps4 #nintendo #pc #takaprawda
  • 176
@Kredyt0Procent uważam że to jest powtarzanie stereotypu gier komputerowych. Przedstawiasz tu dorosłego gracza jak dużego dzieciaka. Jest to na tyle krzywdzące że społeczeństwo wymusza na przeciwdziałanie takim hobby i spostrzega takich osób jako element niepożądany a przy okazji zamyka wielu ludziom dostępu do dodatkowej rozrywki bo jest "be". I zaznaczę też tu że nie ignoruje istnienie takich osób, bo mam takich znajomych którym powinno pomóc w wyjściu z marazmu, tylko to są
@Kredyt0Procent a ja sie z Toba zgodze ( ͡º ͜ʖ͡º).
Jasne racje maja ci co mowia ze to tylko hobby i se czasem popykaja ale badzmy realistami. Wiekszosc graczy to dzbany ktorzy przehandlowali sporo swojego zycia i realnego doswiadczania za wirtualne punkty i obnizenie jakosci zycia. Oczywiscie oni nie uznaja tego za strate bo nie wiedza co stracili a przez ego beda bronic zebami i klami swojego
@Gamling: Zgadzam się tez, te dzbany tego nie zrozumieją ze to #!$%@? warte i nic nie wnosi do twojego życia. Sam z 5 lat #!$%@? w gry zarywając nocki i nawet już nie pamietam nickow moich kolegów co rozmawiałem z nimi codziennie na TS. Obudza się za 5-10 lat i pomyślą ze na #!$%@? im to było. Aha i sam czasem pykam ale tylko czasem tj. 1-2 w miesiącu
Zamiast grać w fifę na kompie czy tam konsoli to idźcie pobiegać, pokopać gałę - zdecydowanie zdrowsze niż wściekanie się na grę przez internet.


@Kredyt0Procent: Nie mogę, mam zerwane więzadła kolanowe w obu nogach.

Zamiast Call of Duty - zapiszcie się na strzelnicę, nauczycie się koncentracji i cierpliwości i postrzelacie z "prawdziwej" broni.


Jestem wyszkolonym strzelcem wyborowym, obecnie rezerwa.

Zamiast umawiać się na rajdy w wowie - obejrzyjcie mecz lub inną
Pobierz dolOfWK6KN - > Zamiast grać w fifę na kompie czy tam konsoli to idźcie pobiegać, poko...
źródło: comment_ej3pLLQBJOCuTxJ3XMhurCIJnFOM5BcS.jpg
Pomijając że to baicik. Zawsze lubiłem zagrać, szczególnie w coś z dobrą, głęboką fabuła albo ze znajomymi w sieciowki. Zawsze natomiast mnie to zastanawiało, jak można mieć ból dupy (chodzi głównie o rodzinę) o to że ktoś spędza czas przed kompem, szczególnie że duża większość z tych moralizatorów mówiących, że marnujesz swój czas i życie robi dokładnie to samo oglądając jakieś odrealnione, absurdalnie głupie programy w TV albo zapija mordę gdzieś na
@Kredyt0Procent: chłopcze, a ty co robisz w wolnym czasie? Pijesz piwerka, oglądasz kabarety czy kolekcjonujesz skarpetki do swoich skórzanych sandałów? Każdy robi to co chce ze swoim wolnym czasem, ze swoim życiem a takie wysrwy jak twój utwierdzają mnie w przekonaniu że przysłowiowe piwniczaki naprawdę instnieją. Wyjdź z piwnicy, idź trochę pobiegaj, skup się na sobie a nie na zbędnym #!$%@?, elo mordo pozdrawiam cieplutko
@Kredyt0Procent dostawanie dobejtów = żebranie na ulicy? Jebnij się w łeb, taki streamer w przeciwieństwie do żebraka nie prosi o pieniądze. Pozatym żebrak chce pieniędzy, nie dając nic w zamian, a streamer daje wzamian rozrywkę.