Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirki, czas na odrobinę prawdy. Jeżeli jesteście w wieku przekraczającym 18 lat i nadal gracie w gierki i przejmujecie się wojenkami konsolowymi to najwyższy czas dorosnąć. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest to zwyczajne marnowanie czasu i nic Wam nie daje siedzenie i granie godzinami. Nie ma z tego żadnej rzeczywistej gratyfikacji, oprócz chwalenia się dzieciom w internecie jacy to Wy jesteście pro. Przy okazji chciałbym wspomnieć, że streamowanie gier i żebranie o donejty lub looty nie różni się niczym od żebrania na ulicy. Nie mogę uwierzyć, że dorośli ludzie mogą się jeszcze podniecać nową częścią Mario
Bros. Czy Halo czy tam Call of Duty. Zamiast grać w fifę na kompie czy tam konsoli to idźcie pobiegać, pokopać gałę - zdecydowanie zdrowsze niż wściekanie się na grę przez internet. Zamiast Call of Duty - zapiszcie się na strzelnicę, nauczycie się koncentracji i cierpliwości i postrzelacie z "prawdziwej" broni. Zamiast umawiać się na rajdy w wowie - obejrzyjcie mecz lub inną gale sportową w knajpie, tam zawsze można kogoś poznać. Dorośnijcie i nie marnujcie czasu na gry, bo nikt nie lubi dziecinnych mężczyzn i choćbyście zapuścili brodę do kolan, to i tak Wam to nie pomoże.
#gry #xboxone #ps4 #nintendo #pc #takaprawda
  • 176
@Annaroth kurcze, pierwszy bait w życiu, dopiero się uczę. Poza tym, masz idealnie pokazane, że gry jako hobby = dobre i wara od tego, ale Twoje hobby = złe i patusiarskie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@korporacion co to ma do czego?

@Radziox nie wiem do kogo sie odnosisz, bo w tym wszystkim się pogubiłem.

@bezkonta serious sam, doom i sterta innych casualowych tytułów to zaprawdę gry wymagające tytanicznej
@Kredyt0Procent: jak sie nie umie grac dla przyjemnosci i slucha sie jakichs karyn ze jest sie dziecinnym to owszem mozna pisac takie wysrywy z delikatnie ukrytym bolem dupy xD
ide grac w warhammera i powiekszac swoj mozg znakomitego stratega elo
@Kredyt0Procent: pierdzielisz jak potłuczony. Może i spoko, że Ci służy to zdziadzienie, siedzenie z piwkiem przed telewizorem jak Twój ojciec i jego ojciec i cieszenie się jak to jesteś "dorosły".
O nie! Jestem dzieckiem i totalnym dnem, bo przeznaczam swój czas na kupno oraz granie w gry na różne platformy. Nie wiem. Dla mnie to forma hobby. Jeden zbiera znaczki, ja zbieram gry :) Jeden będzie biegał, a drugi grał. Każdy robi to co lubi. A #!$%@? się komuś i mówienie, że coś jest głupie to ukazanie swojego poziomu i jak człowiek jest ograniczony, że wchodzi komuś innemu do życia. Ewentualnie to
@Kredyt0Procent #!$%@?, osoba która zarabia na domejtach grając w gry czy nagrywając minecrafta (mumbo jumbo kupił sobie za to mieszkanie i samochód xD ) musiałyby być debilami aby tego nie robić. Masz okazje łatwo i przyjemnie zarobić a tego nie robisz=debil.
#takaprawda
@Kredyt0Procent: złote rady: idź oglądać mecz zamiast grać XD w, ogóle przestańmy gra, przeglądać neta, wywalmy telewizory bo wszystko w sumie jest stratą czasu XD wiesz, że istnieje coś takiego jak rozrywka?
@Kredyt0Procent gram dla przyjemności, nikomu nie chwalę się statami bo to nie gimba, nie streamuje, nie proszę o donejty. Co dziwne, mam znajomych i bardzo często się z nimi widzę na piwie. Więc skończ #!$%@? #!$%@?ć jak potłuczony dzban, taka prawda, że albo jesteś starym #!$%@?, co to grał na comodore i teraz z racji wieku siedzi sam w domu bez kolegów albo jesteś trollem który chce zrobić gownoburze. (ʘ
@Kredyt0Procent: XD ale wiesz, że można pracować, rozwijać się, uprawiać sport i mieć jeszcze czas na gry? Dla niektórych to po prostu przyjemność i oderwanie od rzeczywistości. A streamerzy po prostu potrafią sprzedać siebie i zarabiać na tym że ktoś lubi ich oglądać. Chyba ci po prostu dupka pękła bo pewnie #!$%@? 12 godzin w januszexie za 2k na rękę i nawet nie masz czasu się w dupę podrapać po pracy