Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirki, czas na odrobinę prawdy. Jeżeli jesteście w wieku przekraczającym 18 lat i nadal gracie w gierki i przejmujecie się wojenkami konsolowymi to najwyższy czas dorosnąć. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest to zwyczajne marnowanie czasu i nic Wam nie daje siedzenie i granie godzinami. Nie ma z tego żadnej rzeczywistej gratyfikacji, oprócz chwalenia się dzieciom w internecie jacy to Wy jesteście pro. Przy okazji chciałbym wspomnieć, że streamowanie gier i żebranie o donejty lub looty nie różni się niczym od żebrania na ulicy. Nie mogę uwierzyć, że dorośli ludzie mogą się jeszcze podniecać nową częścią Mario
Bros. Czy Halo czy tam Call of Duty. Zamiast grać w fifę na kompie czy tam konsoli to idźcie pobiegać, pokopać gałę - zdecydowanie zdrowsze niż wściekanie się na grę przez internet. Zamiast Call of Duty - zapiszcie się na strzelnicę, nauczycie się koncentracji i cierpliwości i postrzelacie z "prawdziwej" broni. Zamiast umawiać się na rajdy w wowie - obejrzyjcie mecz lub inną gale sportową w knajpie, tam zawsze można kogoś poznać. Dorośnijcie i nie marnujcie czasu na gry, bo nikt nie lubi dziecinnych mężczyzn i choćbyście zapuścili brodę do kolan, to i tak Wam to nie pomoże.
#gry #xboxone #ps4 #nintendo #pc #takaprawda
  • 176
@Cinkito tak sobie to tłumacz, teraz Ty się kreujesz na omnibusa z kompleksem wyższości. XD

@pani_indyk czym się rózni przebywanie w gronie innych osób, oglądających jak inni ludzie rywalizują ze sobą w sporcie wymagającym siły, kondycji od machania gałkami w pokoju grając z Niemcem po sieci, żeby się wkurzać, że wygrywa? No nie wiem, lol.
@Kredyt0Procent:
Dobra, Mirki, czas na odrobinę prawdy. Jeżeli jesteście w wieku przekraczającym 18 lat i nadal kopiecie piłeczkę i przejmujecie się wojenkami drużyn piłkarskich to najwyższy czas dorosnąć. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest to zwyczajne marnowanie czasu i nic Wam nie daje siedzenie w knajpach i chlanie godzinami. Nie ma z tego żadnej rzeczywistej gratyfikacji, oprócz chwalenia się kolegom z osiedla jacy to Wy jesteście znawcy piłki.
@Kredyt0Procent: siedzisz ze znajomymi i patrzysz jak ktos gra i wkurzasz sie ze wygrywa nie twoja drużyna vs siedzisz ze znajomymi i grasz i wkurzasz sie ze kolega wygrywa. Różnica taka ze w jednym przypadku jestes biernym obserwatorem, w drugim masz kontrole nad tym co dzieje sie na boisku.
@Kredyt0Procent: Dobra, Mirki, czas na odrobinę prawdy. Jeżeli jesteście w wieku przekraczającym 18 lat i nadal lubicie samochodziki, motorki i oglądacie ściganie się to najwyższy czas dorosnąć. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest to zwyczajne marnowanie czasu i nic Wam nie daje siedzenie w knajpach i chlanie godzinami. Nie ma z tego żadnej rzeczywistej gratyfikacji, oprócz chwalenia się kolegom z osiedla jacy to Wy jesteście znawcy motoryzacji. Przy
@Luccek tak trzymaj, dzieci to rak, ale nie gorszy niż "dorośli gracze". XD

@Koloses to nie zawiść, ale zwykła szydera. Kiedyś nauczysz się różnicy.

@Griffith dzięki, robię co mogę.

@iSpofforth lepsze to, niż nadciśnienie i otyłość. XD

@Cauchemar7 mogę to wykorzystać na tagach #mecz i #pilkanozna?

@pani_indyk to już nieironicznie jest brednia jak cholera. Grając w symulator chirurga też mi powiesz, że przeprowadzisz operację? Grając w symulator koparki, będziesz potrafiła ją
@Kredyt0Procent: Ciężko to zrozumieć jak ma się mentalność dziecka, którego strasznie boli krytykowanie jego ulubionego hobby, co? ( ) Bo żaden z tutaj autorów wpisu nie podał kontrargumentu na ten komentarz. Jesteście delikatnymi dziećmi, którzy boją się przyznać, że interesują się dziecinnym hobby.

@Kredyt0Procent: no pewnie lećmy w skrajność. W żadnym wypadku nie twierdze ze grając w gry nauczysz się operować itp. Ale nauczysz się pewnych mechanizmów występujących w realnym życiu. Być może zainteresujesz się daną dziedziną. Tak samo można stwierdzić ze czytanie książek jest bez sensu. Powiedz modelarzowi ze jego hobby jest dziecięce bo dzieci sklejają modele. Powiedz fanowi klocków lego ze jest dziecinny i klockami to się dzieci bawią. Nie ma z
@Kredyt0Procent bo jesteś głupi. Są różne roZrywki. Ludzie po prostu lubią grać i mają inne gusta. Jak dorośniesz to zrozumiesz.
StrZelalem z karabinku a mimo to lubię se posZczelac w grze proste.
Kiedyś nauczysz się różnicy.


@Kredyt0Procent: Dobrze mieć czas nauczyć się nowych rzeczy. Mam nadzieję, że dzięki tempie postępu będę cały czas płynąć z duchem czasu i może jak będę starszy nie będę się produkował, że moja wizja życia jest jedyną słuszną a gówniarze się nie znają nieudolnie udając przy tym, że hehe tak się śmieję z debili stary będziesz miał tyle lat co ja to się dopiero nauczysz, te młode to
@Kredyt0Procent: do gier tez trzeba dorosnąć, by umieć opanować emocje i czerpać przyjemność z tego. Warunkiem jest mieć umiar. Przykładowo esport w grach jest piękny, ma dużo zbliżonych cech do normalnego sportu. Profesjonalne drużyny strasznie dbają o zdrowie psychiczne, fizyczne i żywieniowe. Zatrudniają psychologów, trenerów, terapeutów. Zresztą, wszytsko można pogodzić. Grę, pracę i normalne życie. Elo