Wpis z mikrobloga

@BezSpodni: a niby po co mam iść na manifestacje? Nie mam potrzeby ani wspierać lgbt ani rzucać w nich kamieniami. Ty natomiast przyrównujesz wczorajsze pato-bydło z Białegostoku do żartów o zmarłym prezydencie.
Popierasz wczorajszą kontrmanifestacje czy o co Ci chodzi?
@Kantar: nie wiem skąd wniosek, że nie jestem spokojny. Tak samo jak nie wiem co homofobicznego jest we wpisie OPa. Może się do tego odnieś, a nie jakieś pierdy wypisujesz.
Ty natomiast przyrównujesz wczorajsze pato-bydło z Białegostoku do żartów o zmarłym prezydencie.


@bArrek: Szczanie na modlących się ludzi. Jest ok. Bo w końcu oni tylko się modlili.
Pobicie dziennikarza jest ok. Bo to dziennikarz tvp. Należało mu się.
Gardzę.
@bArrek: Super, ale zrobiłeś też zestawienie, gdzie z jednej strony masz pato-bydło a z drugiej niewinne heheszki. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdzie #!$%@?ństwo w obu przypadkach płynie obficie.
@kartofel: no moim zdaniem nie można postawić znaku równości między profanacją symboli religijnych (chociaż w stu procentach potępiam takie zachowanie) a zachowaniem jakie widzimy na filmikach z Białegostoku. Jedni i drudzy to bydło-patusy, ale ganianie i bicie innych jest imho gorsze. Poziom właśnie atakowania dziennikarzy, bo się nam nie podoba narracja stacji czy sikanie na modlących się. To już jest wyższy poziom #!$%@? umysłowego i nie powinno być miejsca w normalnym