Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Poczekałbym aż wyjdą, wszedł do mieszkania, wymienił zamki, spisał, sfotografował ich rzeczy i wystawił na korytarz. Niech się oni dalej martwią. Policja nic nie może w takim wypadku zrobić.


@leo762: Jak patola zmieni zamki to załatwiasz ślusarza rozumiem? Czyli na przyszłość jak mi się takie coś przydarzy to czekać jak patola wyjdzie, wpadam raz dwa i #!$%@? wszystko do śmieci, zmieniam zamki i mam ich w piździe?
Dwa jak zawsze ktoś
przesrane, powiem tylko, że w tym względzie państwo z dykty jest nie tylko u nas, bo moja ciotka z Niemiec 6 lat pozbywała się dzikich lokatorów :( powodzenia Mirku, obu udało ci się sprawę rozwiązać jak najprędzej


@Kami-chan: we Francji to samo xD
Jednak najlepszy sposób to ten najprostszy i nielegalny, za fraki na bruk, zmiana zamka i tyle xD
oczywiście czysto teoretycznie :D
@Kismeth:

jak cię tak striggerowało zachowanie OPa, a nie warunki w jakich madka urządziła życie swoim dzieciom i fakt, że jest pasożytem społecznym i mieszkaniowym wandalem to mam dla ciebie smutną wieść

Why not both? Prawo lokatorskie w obecnym kształcie to socjalistyczna patologia, wrzucanie przez OPa mocno prywatnych zdjęć obcej rodziny - nawet jeśli to zdjęcia zajmowanej na dziko meliny - też. Pozostaje mieć nadzieję, że Jaworowicz nie miała odcinka o