Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@YouCanCallMeBillieGates

Mogę się zameldować tym samym na wiejskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli będziesz tam faktycznie zamieszkiwał, co będzie można zweryfikować np. z pomocą umowy najmu, oświadczeniem właściciela, a w braku tychże - w drodze wyjaśniającego postępowania administracyjnego.

I nadal nie będzie Ci dawać prawa do zmiany zamków, podnajmu, sprzedaży budynku ani wystawienia aktówek posłów za drzwi
  • Odpowiedz
@menstuffpl: Ty tak na poważnie czy tylko udajesz debila?

Jest używany przez wszystkich wiodących producentów drukarek aby zaspokić potrzeby odnośnie fałszowanie pieniędzy, tyczy się drukarek laserowych jak i atramentowych

#!$%@?, jakbyś umiał czytać a nie udawać wykopka najmadrzejszego to byś to doczytał
  • Odpowiedz
@cagedindreams:

@nicari: ehh #!$%@?, ja swoje, ty swoje, dej mnie jakiś wyrok sądu albo artykuł piszący o tym że właściciele zostali skazani.

A tobie półgłówku gugle zamknęli, że każesz damie się edukować?

https://prawo.gazetaprawna.pl/orzeczenia/532823,sn-mozna-naruszyc-mir-domowy-nawet-bedac-wlascicielem-tego-domu.html

W pytaniu prawnym kołobrzeski sąd przyznawał, że dotychczasowe orzeczenia sądowe i naukowe opracowania wskazują, że nawet wówczas można popełnić przestępstwo naruszenia miru domowego (grozi za to do roku więzienia). Ale sąd ten twierdził zarazem, że "przeciętny
  • Odpowiedz