Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@leo762: i właściciel mieszkania nie dość że stratny jest na hajsie to jeszcze mieszkanie zostało zdewastowane... jak nie ma umowy to czemu nie można tam wprowadzić obcych dla niej ludzi i dać im umowy?
  • Odpowiedz
@steemm: Umowa była, ona tam mieszkała około trzech lat. Następnie dowiedziała się z programów typu Jaworowicz, że można nie płacić (przynajmniej tak wywnioskowałem z rozmowy z nią) Właścicielka przyszła z tym do nas, wypowiedzieliśmy umowę, z trzy miesięcznym terminem, złożyliśmy wniosek o eksmisje, nakaz zapłaty na ponad 10tys i pojechałem tak z kolegą pomieszkać sobie z nimi (zameldowany tymczasowo) Na razie nie dało efektu, bo chcieliśmy dobrowolnie, z szacunkiem ze względu
  • Odpowiedz
@plnk Dojechać ją dajadę na 100%, nie daruję. Mam plan malutki na kolejny krok. A z dojazdem jej legalnym trzeba poczekać, aż to wszystko prawnie się pokończy. Zostanie wyczyszczona do spodu z długami na całe życie. Jej fagas to spłaci. Ponadto już poszły pisma do Sądu Rodzinnego o interwencję.
  • Odpowiedz
@leo762: Daj znać jak się sytuacja rozwinie (ewentualnie załóż jakiś tag pod tę historię). Ciekawa jestem jak w praktyce wygląda walka z takimi lokatorami, ile czasu to zajmie zanim się uda ją stamtąd wykurzyć.
  • Odpowiedz
@Kressska W praktyce wygląda to tak: Trzeba czekać aż odbędzie się sprawa o eksmisję, pewnie z rok plus jakiś bonus gdyby się odwołała. Następnie nadal nie można jej wyrzucić tak jak na to zasługuje czyli jak pasożyta. Trzeba jej załatwić lokal zastępczy, pewnie z gminy. A teraz kłaniają się zapewne przepisy, które mówią, że lokal dla dwóch pasożytów + 4 dzieciaków (1 roczek- 6/7 lat) musi spełniać pewnie jakieś tam wymogi metrażowe.
  • Odpowiedz
@DziobakApokalipsy_: Jak by nie istniała odpowiedzialność karna to bym tak zrobił. Za szmaty wyrzuciłem jedynie jakąś jej koleżankę, która weszła sobie do tego mieszkania, mimo iż powiedziałem, że nie wyrażam na to zgody. Afera była z tego aż policję wezwała, tyle, że miałem takie prawo
  • Odpowiedz