Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cointreau: Ten pasożyt tam mieszkający był wynajmujmującym to mieszkanie. Umowa została wypowiedziana, czyli przebywa tam nielegalnie. A mnie z kolegą właścicielka zameldowała tam tymczasowo. (do remontu ( ͡º ͜ʖ͡º) )
  • Odpowiedz
@leo762: kobieta po prostu zna swoje prawa, to ze wynajmujący głupi i prawa nie zna to już inna sprawa.

Będziesz miał wyrok Mirku za zakłocanie miru bo to ścigane z urzędu, jeszcze zamki wymieniałeś, ogólnie szykuj kilka tysiaków na wyrok i kilka na koszty sądowe i adwokata. Tobie tez gratuluje głupoty, kobita jeszcze na Tobie pare zł zarobi, haha.

Tak się nie załatwia takich spraw, jeszcze baba 3 lata nie płaci.
  • Odpowiedz
@leo762: jeszcze dodam, ze takie rzeczy załatwia się na chłodno, tak jak większość rzeczy w życiu, a nie z emocjami jak 15lstek. Po co tracić czas i szargać nerwy i oglądać patologie w akcji.
  • Odpowiedz
@H4v3n: Mirku nie czytasz uważnie. Mieszka tam 3 lata, od 8 mscy nie płaci. W 3 miesiące takie sprawy się załatwia ?( ͡ ͜ʖ ͡) Rok to minimum, siedzę w tym trochę więc wiem, tym bardziej weź znajdź dla niej lokal zastępczy... Druga sprawa, w dupie mam te jej sprawy, bo to jest robione po złości, mam pełno nagrań z tego mieszkania kto zakłócał spokój, zabezpieczony
  • Odpowiedz
@DonPablito: Poczekałbym aż wyjdą, wszedł do mieszkania, wymienił zamki, spisał, sfotografował ich rzeczy i wystawił na korytarz. Niech się oni dalej martwią. Policja nic nie może w takim wypadku zrobić.
  • Odpowiedz
@leo762: aaa to sory, 8 miechów jeszcze zrozumiem. Nie umiem czytać. W krk rok temu zamknąłem taka sprawę w 3 czy 4 miechy zaraz po zakupie mieszkania na licytacji i gmina płaci za wynajem bo kupiłem mieszkanie ze starszym panem, który nie ma się gdzie podziadz a gmina mieszkania dla niego nie ma. Mi to bardzo pasuje bo mieszkanie i tak bym wynajmował, a przynajmniej nie muszę remontować na razie.

Na
  • Odpowiedz
@H4v3n: No właśnie sam starszy pan a baba, facet i czwórka gówniaków to jest tam "mała" różnica. Też zajmowałem się mieszkaniami z licytacji i zawsze załatwione w 1-max 2 dni
  • Odpowiedz
@leo762: Ale mnie #!$%@?łeś teraz. Wiesz co jest najgorsze? Pani sobie nie radzi, zrobi z siebie ofiarę, dostanie asystenta rodziny, mieszkanie socjalne, pełen socjal, dzieciaki już na start mają #!$%@? umysł i rozwój.
  • Odpowiedz