Wpis z mikrobloga

@quarox: Ja dostałem leasing w 15 min 5 dni po założeniu firmy. Zdolność mi koło 500k z tego co pamietam. Podobno taki scoring podbijają nawet raty z telefon czy kredytowka spłacana na czas. Nie wiem natomiast czy to nie jest lekkomyślność z ich strony.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: Ja bylem w Audi w mniejszym (moim) miescie i tak jak ci ludzie sa tam nieogarnieci to masakra. Jeden ziomek mi chcial wcisnac promocyjna Audi (nie da sie na APL) i stracilem 1.5h, a pozniej laska mnie straszyla ze nie dostane bo oni wszystko sprawdzaja... i tak nie dostalem ze zdolnosc mam na 3 takie auta a bank dal decyzje w 3 min.

Rat w sumie mialem sporo i
  • Odpowiedz
@quarox: Gratuluje sukcesu :) Zarabiam podobnie, ostatnio nawet ok. 30k na reke, ale dalej jakos wydaje mi sie to duzo za auto. Zastanawialem sie nad taka forma jak leasing prywatny, ale wydawalo mi sie to zbyt duza strata i kupilem uzywane cayenne za 150k.

Gratuluje tez domu, to juz konkretna inwestycja. Sam 3 tyg temu kupilem mieszkanie, ktore z wyposazeniem wyjdzie mnie mam nadzieje nie wiecej niz banke.

Nie pisze
  • Odpowiedz
@quarox: Ja mam wrażenie że jednym z warunków przy rekrutacji na handlowca w salonie jest brak kompetencji. Byłem w wielu salonach i tylko w toyocie był kumaty sprzedawca. W Renault babka nawet nie wiedziała jakie Megane miało silniki a w VW chcieli mi wcisnąć Polo zachwalając jakie to dobre gdy ja wiedziałem ze zaraz miał wejść nowy model. No czułem się jak Ron Swanson w Home depot „I know more
  • Odpowiedz
@alvaro1989: Hahahahaha

Mi handlowiec w audi chcial obliczyc rate leasingu, ale nie mial dostepu do kalkulatora (wtf) i spytal sie laski obok czy moze u siebie odpalic program, odpalila i mowi ze ona Leasingow na osobe prywatna nie ma tylko moze mi zaoferowac kredyt z rata 4500zl... dluzsza historia ale wstalem od stolu i podziekowalem. Laska ktora tam pracuje nawet nie wiedziala ze maja leasing na osoby prywatne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: ładny kolor i fajne wyposażenie. Ciesz się jazdą, fajnie, że kogoś stać na prywatny lizing, a nie że januszuje na firmę, a potem p------i, że nie ma na wypłaty xD
Tylko może nie popisuj się na autostradzie i innych drogach, jaki to nie jesteś zajebisty bo masz dużo koni pod maską i nie mrugaj na wszystkich przed tobą, co nie z----------ą po 160 i więcej, bo to szczeniackie jest.
  • Odpowiedz
Bardzo fajne autko :) Jezdzilem wlasnie wczoraj A6, A5 i A7. A5 ma cos w sobie ale wybor padl akurat na A7. Lubie duze auta i w nim sie czulem super. 3.0d i 270km wystarczy na trasy :)
  • Odpowiedz