Wpis z mikrobloga

@quarox: a jak by wzial jakas mniejsza fure? Nie wiem np octavie 4x4
Roznia sie ceny? Czy np za #!$%@? audiczke placisz 2500 a za gownoskode 2100 xD

Albo np na 6 lat (raczej nie zmieniam aut, ostatnim jezdzilem 8 lat)

Oni daja jakies rabaty czy taka cena jak wyjdzie w konfiguratorze to sie placi?
@quarox chciałem wziąć jakieś auto na 2 lata (bo nie wiem czy nie wyjadę za granicę), a głównie potrzebuje do jakichś wyjazdów raz w miesiącu ok 200km i jazdy po mieście i ewentualnie wyjazd raz w roku gdzieś dalej za granicę, więc te 20k km limitu nie wiem czy w ciągu półtora roku nie zrobię. Porównując z kredytem ten leasing, to co się bardziej opłaca w takim przypadku opisałem? Szczerze to nie
@Kejran: Producent przewiduje wymiane co 2 lata lub 20k przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Messix: Patrzylem w VW, na ich stronie sa rozne kalkulacje i sie za #!$%@? nie oplaca. Chyba ze jakis golf maly czy jakas tania skoda to spoko. Poza tym raczej nic innego specjalnie mi sie nie podobalo szczerze mowiac. Tylko w Audi jest ten program APL dla os. prywatnych z niska rata
@cheba: Heh, ja liczylem ze wzialbym 160k kredytu na roczne/dwuletnie auto i calosc splaty by byla ok 200k, rata ok 2700zl.
Moj leasing 2900zl brutto bez zadnej wplaty wlasnej, czyli ok. 100k wyjdzie po trzech latach. Liczac w druga strone te auto uzywane ktore bym kupil, za 5 lat tez bym sprzedal ze strata ok 100-120k pewnie wiec na podobne wychodzi, tylko ze tu jezdzisz nowym.
@quarox aah może będę wyśmiany, ale jako fan marki zazdroszczę. W pozytywnym sensie, niech Ci jeździ ()
Moze jak to programowanie jednak rozumiem to samemu będę sobie mógł pozwolić na nowe Audi ;)
@quarox: aha

Bo patezylem teraz na skode i np octavia rs czelendz ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2.0 benz niby 240 koni
Z opcji to w sumie minimum, lakier metalik, najlepsze audio i navi, bez jakichs asystentow parkowania, pasow ruchu i innych glupot
To pokazalo cos kolo 150k i rata miesieczna ni y 1500 ale nie podalo na ile i jaka wplata wlasna

I ciekaw jestem jak to
@bartosaq: zalezy jaki spedytor pewnie, bo jak jakis glab co w dziad transie szuka powrotow na kraju to pewno gowno zarobi xD ale jak jakis cwaniak co to ostro handluje to pewno cos tam wyciagnie
@bartosaq: Kolego jedni zarabiaja w spedycji 1600zl a inni 40000zl :P

@eaxene: Tak dokladnie
@eloar: Nie daja rabatu ani grosza na APL na os.prywatne
@Messix: Mam duzo dobrych klientow, z roznych firm, z roznych krajow, a m.in. glownym moim klientem jest gosciu z Tesli i gosciu ktory ma interes z chinczykiem z Aliexpress :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: dosyc mala rata jak na prawie 300k i maly wklad. Ja przy seacie za 100k nieco ponad rata prawie 1300 a mialem 20% wkladu. Bezpośrednio od audi brales przy przez jakiegos posrednika? Ile masz koszt wykupu? Jak to jak bedzie wygladac to tez za dwa lata audi biore ( ͡º ͜ʖ͡º)