Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@francuskie: ohui, kto kupuje za ponad 160k citroena, ktory pokona dystans 320km, przeciez jak trafia sie korki to nawet 2-3h trasy tym nie pokona XD
@bartez_94: mam podobny zasięg na LPG i nie przeszkadza mi to . W trasie robię i tak postoje minimum co 2-3 h właśnie, pytanie tylko w ile czasu to się naładuje, bo tankowanie z kawą zajmuje max 15minut
Edit: a widzę że 30minut, to już
@bartez_94: W korku auto elektryczne nie zużywa dużo prądu, więc to nie problem. No i trzeba zrozumieć, że większość rodzin w Polsce ma więcej niż jedno auto. W takim wypadku jedno spalinowe na trasy i jedno elektryczne do jeżdżenia po okolicy.

Nawet nie mówię, że elektryk tylko do miasta, bo ja mieszkam na wiosce i przez 90% roku nie robię dziennie większych tras niż 100km. A podłączyć w garażu elektryka do
@rama88: Ja też tak narzekałem na zasięg elektrycznych samochodów, a swoim obecnym przez ostatnie 12 miesięcy tylko raz zrobiłem trasę 500 km nad morze. Nawet nie pamiętam czy kiedykolwiek zrobiłem ponad 100 km naraz.
Problem takiego Citroena to pytanie co dostajesz za te 160k. Podskórnie przeczuwam, że auto jeździ jak takie za 70k, a reszta to kwota za design i za bycie elektrycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wujekZlo mam diesla prawie 10 lat a samochód prawie ma prawie 20. Ani ja ani poprzednik NIGDY nie wymieniał dwumasy, sprzęgła itp. Więc pytam, ile wytrzymają akumulatory?