Wpis z mikrobloga

Nie ma lepszej metody zwiększania siły nić katrożnicze 1rep maxy, czyli MAX EFFORT METHOD. Po prostu jest to najprostszy, najszybszy sposób na zwiększenie siły, dający ciału ogromny bodziec. I to nie może być 90% 1RM, 93% 1RM, tylko wszystko na co nas stać danego dnia, do bólu, im większa walka, większy grind tym większe gainsy.

Niestety nie ma róży bez kolców, mentalnie męczy to jak nic innego i oprócz siły w pakiecie dostajemy, ogromne zmęczenie, spadek motywacji, niechęć do treningów, i spadek energii na najbliższe dni... Ale to tylko psychika, czyli odpowiednia #motywacja i można jechać z tematem.

Ostatnio się u mnie mocno tego zmęczenia nazbierało... W poprzednim tygodniu, w poniedziałek 335kg w ciągu z gumami, w środę 300kg na klatę w koszuli, w niedziele znowu koszula do desek, ale ledwo 5x3 270kg zaliczyłem i odpadłem, łapy, szczególnie przedramiona mam tak zniszczone że nie jestem w stanie nic podnosić, nawet zacisku sprężynowego na sztangę założyć tak ogromny ból.

A dzisaj znowu 1rep max w ciagu, tym razem block pull 15cm... MASAKRA, najcięższy ciąg jaki pamiętam, to podwyższenie 15cm przy moich dźwigniach powoduje że jestem w najgorszej, najmniej korzystnej pozycji, gdzie jest absolutnie 0 eksplozywności, pomocy nóg, wszystko to jest czysty grind i walka... A to oznacza że muszę częściej do tego ćwiczenia wracać. Dzisiaj poszło 320kg które "trochę" wysiłku mnie kosztowało.

Ta koszula mi dużo w treningach miesza, bo znacząco zwiększa średni ciężar który jest podnoszony, co mocno dobija ciało, ale liczę że i do tego się zaadoptuje :)

Taki sport, celem jest podnieść jak najwięcej na JEDEN RAZ, i to jest to co mi się w tym wszystkim podoba najbardziej, to uczucie walki na śmierć i życie przez te kilka dobrych sekund, oraz świadomość tego że każda próba, każde podejście może być tym ostatnim.

Dzisiejszy trening

Block pull 15cm - 320kg x 1
Block pull 15cm T&G - 240kg 3x8
45d bench GHR - 4x10
Reverse hypers 3x15

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
IntruderXXL - Nie ma lepszej metody zwiększania siły nić katrożnicze 1rep maxy, czyli...
  • 36
Kiedy se odpoczniesz/zregenerujesz się?


@PiccoloColo: No liczę że zrobię to "w biegu" w sensie dorzucę więc żarcia, więcej piwska więcej spania i może jakoś pójdzie, jak nie, to odpuszczę sobie jakiś jeden czy drugi trening i tyle.
jakim cudem na tej sztandze jest 320 kg?? Na jedną stronę 150 kg? (zakładam sztangę 20 kg) 150 kg ważą te 3 duże i dwa małe talerze? Jeżeli dobrze widzę?


@solus_ipse: Już pisałem to jest POLSKA STAL dla POLSKIEGO WOJOWNIKA. Krążki na zamówienie, cienkie, tam na stronę jest 2x25kg, 1x20kg (taki mały grubszy) następnie 3x20kg potem jest zabezpieczenie i dodatkowo 1x10 i kolejne 1x10kg
Podasz linka POLSKI WOJOWNIKU do strony, gdzie można zakupić taką POLSKĄ STAL?


@solus_ipse: Na OLX szukaj zawsze ktoś się znajdzie co robi na zamówienie. Dostawa jest największym kosztem, więc najlepiej w okolicy szukać.
@IntruderXXL Oby ból mięśni i styranego układu nerwowego nią przełożył się na coś więcej.
Jakiś czas temu ból łokcia był dla mnie bólem łokcia. Natomiast już łokieć golfisty(na potrzeby wykopu onanisty) nie brzmi tak dobrze. Chociaż przerwa jest wskazana to staram się ćwiczyć, ale i zabezpieczać to oraz trenować miejsce stanu zapalnego jak się da.
No i przy okazji czekam na Twój post na temat ochrony przez urazami. ( ͡º ͜
Oby ból mięśni i styranego układu nerwowego nią przełożył się na coś więcej.

Jakiś czas temu ból łokcia był dla mnie bólem łokcia. Natomiast już łokieć golfisty(na potrzeby wykopu onanisty) nie brzmi tak dobrze.


@PiccoloColo: Bo widzisz trzeba znać swoje ciało, słuchać swojego ciała. I wiedzeić kiedy pocisnąć, trochę przesadzić, a kiedy pomimo wszystko odpuścić. Kwestia doświadczenia i szczerości z samym sobą :)