Wpis z mikrobloga

Mirki, ledwo wprowadziliśmy się do mieszkania, a tu już śmiecenie na klatce. Próbowałem tłumaczyć, że tak się nie robi, bo to innym przeszkadza, ale od 2 tygodni bez rezultatu. Na dodatek to Anglicy, którzy twierdzą, że to w każdym normalnym kraju jest na poziomie dziennym, że śmieci nie trzyma się w domu.
Nie dogadasz się.
Byłem w spółdzielni, ale mówią, żeby poczekać jak się dopiero wprowadziłem.
Dziś pod drzwiami wylądował wór po rybie. Także #!$%@?łem się i jeszcze dziś przy niedzieli wytaczam im wojnę.
Akurat mam do #!$%@? parę rzeczy po poprzednim najemcy. Tak skończą się #heheszki
A jak spółdzielnia się #!$%@? to powiem, żeby poczekali, bo dopiero dwa tygodnie tu mieszkam XD

Będę za 2-3h wołał plusujących.

#zalesie #sasiedzi #smieci #patologiazmiasta #takaprawda #oswiadcze #takbylo
bizonsky - Mirki, ledwo wprowadziliśmy się do mieszkania, a tu już śmiecenie na klatc...

źródło: comment_OeFze1FsXVsdzDoGJTjCsWOEFwQqU98l.jpg

Pobierz
  • 39
@bizonsky: fascynuje mnie to ze innym moga przeszkadzac smieci na klatce, nie beda tu lezaly wiecznie, bo pewnie rano idac do pracy ktos je zabierze, w domu ci raczej nimi nie smierdzi, czyli jedyny czaw jaki mogly by ci przeszkadzac to jakies 10 sekund nlw trakcie których zamykasz lub otwierasz drzwi, a jednak twoje zycie jest tak mocno pozbawione sensu i realnych problemow ze za misję postawisz sobie walke z sasiadami,