Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy!
Też tak macie, że po wypitych % nagle wszystkie mordeczki chcą z wami trenować i zapisywać się na treningi, a później cisza aż do następnego spotkania z %? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak jak te dupy co w pracy narzekają, że "ach ja to muszę się zapisać na siłownie", "och niedługo idę do dietetyka" itd. i kończy się zawsze na gadaniu mimo, że pierdzielą o tym pół roku gdzie przez ten czas już by mogły naprawdę z sobą coś zrobić. Oczywiście jeżeli taka klientka znajdzie w sobie motywację, aby pójść pierwszy raz na siłkę to nagle wszyscy znajomi i rodzina o tym wiedzą.. nie ważne, że pochodzi góra 2 miesiące. Ona będzie to nawet po latach wspominać, że kiedyś na siłkę chodziła i musi znaleźć motywację aby wrócić.
Naprawdę łapię się czasem za głowę jak ludzie potrafią być niekonsekwentni względem tego co mówią.

#sztukiwalki
#sportywalki
#bjj
#kickboxing
#muaythai
#mma
#boks
#silownia
#mikrokoksy
  • 13
@RaVV: Za każdym #!$%@? razem. Nie śpie po nocach układając plany co zrobie czego nie zrobie a gdy wstaje pierwsza myśl jest taka, że #!$%@? i nie chce mi się.
@RaVV: Za każdym #!$%@? razem. Nie śpie po nocach układając plany co zrobie czego nie zrobie a gdy wstaje pierwsza myśl jest taka, że #!$%@? i nie chce mi się.
@Polnischefuhrer: Pamiętam moja przygode z silownia, wzialem sobie multisporta z pracy, zaplacilem 130zl za miesiac i zgadnijcie co? Bylem tylko raz tam, bo uznalem, ze na szatni zbyt mocno smierdzi skarpetami, i uznalem, ze to nie dla mnie.
@RaVV: No i ja to szanuje, bo wiesz, że narzucanie sobie wielkich planów od razu jest u Ciebie niewykonalne to dążysz do tego celu małymi krokami ale konsekwentnie i cały czas do przodu. Ja np. właśnie zaczynam przygodę z organizerami/planerami, bo po prostu do tej pory robiłem wiele rzeczy chaotycznie i na ostatnią chwilę. Wiadomo nie będę perfekcyjnie planował i nie stanę się drugim Elon Muskiem, ale też nie będę tracił
na Ted jest prezentacja która w jakimś stopniu to tłumaczy, mówiąc o swoich planach dostajemy atencję, często pochwały że dobry plan itd przez to jest nagroda mimo że jeszcze nic się nie zrobiło. Dlatego potem już nie chce się działać bo już zostało się nagrodzonym


@azurri: W sumie bardzo łatwo już dawno zauważyłem to zjawisko np. na podstawie osób które po wzięciu tabletki desmoxanu oznajmiały wszystkim, że rzuciły palenie i po