Wpis z mikrobloga

@ox_bow: XD

@rotaderp: bardzo, ale to bardzo dobry. Szczerze mówiąc, to powinieneś to zrobić z 10 lat temu. Nie słuchaj #!$%@? różowych paskinów i innych świętojebliwych, prawda jest taka, że jak sobie nie pójdziesz nie kupisz, to ci nikt za darmo nie da (inb4 nie ma czegoś takiego jak seks za darmo), inaczej już dawno by to nastąpiło, pewnie jakoś w wieku nastoletnim.
Sam jestem osobą, która straciła prawictwo u
  • Odpowiedz
@TestoDepot: no, coraz bardziej dojrzewam do tej decyzji. Są na tej roksie babki, które wyglądają zajebiście: ładna twarz, super ciało i sensownie, miło piszą.Takie kobiety nie zwracają na mnie uwagi jak jestem na mieście. Poza tym 99% takiego towaru jest zajęte matrymonialnie, a ja mam swoje wady i trudno mi wyobrazić sobie by jakaś to mogła zaakceptować. Nie chce mi się już bawić w to spełnianie wymagań jaki to facet ma
  • Odpowiedz
@rotaderp: w końcu gadasz #!$%@? z sensem.
Co do HIV szansa jest bardzo mała, bo nawet przy kontakcie z zarażoną osobą wynosi mniej niż 1%, a na HIV nie jest jakoś w Polsce specjalnie dużo ludzi chorych, poza tym spora część z nich to także ćpuny, geje, czy ogólnie nie prostytutki.

Swoją drogą długo ci to dojrzewanie zajęło, ja już na 18lvlu wiedziałem co jest 5 i jak to wszystko wygląda,
  • Odpowiedz
Swoją drogą długo ci to dojrzewanie zajęło


@TestoDepot: nie miałem łatwo w życiu, miałem dużo problemów przez bardzo długi czas.
Z tą divą to jednorazowo skorzystałeś?
  • Odpowiedz
nie miałem łatwo w życiu, miałem dużo problemów przez bardzo długi czas.


@rotaderp: Rozumiem, nie wnikam.

Z tą divą to jednorazowo skorzystałeś?


@rotaderp: tak mi się ten sport spodobał, że do dzisiaj regularnie chodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ukaszeq:

a co ma zdechnac prawiczkiem czekajac na te JEDYNA xD ktora mu spadnie z nieba?


Mhm, bo tak to właśnie wygląda. Każdy czeka aż ktoś mu „spadnie z nieba”. Nie chce być niemiła, bo to dotyczy głównie dziewczyn, które czekają na księcia z bajki, który w MAGICZNY sposób je znajdzie i porwie do świata z romantycznego filmu, ale to tak nie działa.
OP zapytał co o tym sądzimy, wiec wyraziłam
  • Odpowiedz
@S7-1500: nie czuje potrzeby dzielenia się takimi szczegółami ze swojego życia.

Btw: OP moim zdaniem nie przyznaje się do bycia prawiczkiem tylko zadaje pytanie i jest ciekaw opinii. No albo lubi sobie popatrzeć jak ludzie w komentarzach sami tworzą gownoburze xD
  • Odpowiedz
@corka_marnotrawna: myślę, że to chodzi raczej o to, że OP chce w końcu zobaczyć jak to jest, czuje, że mu czegoś takiego może brakować, a nie ma innej możliwości, niż to, żeby nie umrzeć prawiczkiem, chociaż też może trochę.
  • Odpowiedz
@rotaderp: No dobra, rozumiem twoje rozterki i problemy (próbuje zrozumieć i być w miarę empatyczna), ale to nie zmienia faktu, że dla mnie pójście w tango z takimi dziewczynami jest zwyczajnie... bleh. Podkreślam: DLA MNIE. Proszę wstrzymać się z linczem.
  • Odpowiedz