Wpis z mikrobloga

@rotaderp: no ja tyle lat na karku to idz, przynajmniej sobie podupczysz i nie sluchaj rozowych jak np. @corka_marnotrawna: zeby poczekac na ta jedyna milosc i zrobic to z kochana osoba ze to bleh itd. To tak nie dziala rozowe nie chca prawiczka, chocby sie jedna z druga zapierala ze sa inne kazda jest taka sama. Milej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I szczerze - jeżeli miałabym przespać się z facetem, który przeruchał pół miasta, tylko po to żeby nie umrzeć dziewicą, to wolałabym sobie odgryźć nogę.


@corka_marnotrawna: ty nie ale wiekszosc to jara ze jest z facetem ktory ma powodzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaz kazda taka sama tylko tak gadacie ze nie
  • Odpowiedz
@KarPaKo:

rozowe nie chca prawiczka


Nie wiem, nie spotkałam żadnego, bo żyjemy w świecie gdzie panuje ta obrzydliwa zasada „im więcej partnerów seksualnych tym lepiej” (obrzydza mnie tak samo bez znaczenia czy chodzi o różową czy niebieskiego), wiec ciężko jest mi się
  • Odpowiedz
@rotaderp idź tylko nie bazuj na roksie a na garso, można trafić bardzo kiepsko bez sprawdzania ogłoszenia. Tylko tak jak piszą wyżej - nie licz że to zmieni coś w Twoim życiu, poza tym że będziesz miał pokonaną pewną barierę.
  • Odpowiedz
Nie wiem, nie spotkałam żadnego, bo żyjemy w świecie gdzie panuje ta obrzydliwa zasada „im więcej partnerów seksualnych tym lepiej”


@corka_marnotrawna: niestety takie czasy, obrzydliwe to czasy gdy nie wazne jakim czlowiekiem jestes co soba reprezentujesz i co osiagnales a koniec koncow liczy sie ile lasek zaliczyles albo ze jestes prawikiem heheh
  • Odpowiedz
@rotaderp: Seks to tylko seks. Wiele osób tutaj go za bardzo gloryfikuje. Jest bardzo fajny, do życia facetowi potrzebny, ale nie ma co przykładać do tego aż takiej wagi - uczucia i bliskość to co innego - żebyś nie był zawiedziony. Chcesz pobzykać i nie masz jak, godzisz się na ewentualne konsekwencje (ale złapać coś można i od laski poznanej w normalnych okolicznościach) to idź na dupy z roksy.
  • Odpowiedz